Hayal Gibi Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Atatürk ve Türk Bayrağı
en anlamlı hikayeler:) hazır cevaplar.. Atatur10
Giriş yap

Şifremi unuttum

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Şeytanlar Kongresi
en anlamlı hikayeler:) hazır cevaplar.. Icon_minitimePerş. Nis. 15, 2021 1:49 am tarafından tunayashar

» Gezegenin Yeni İnsanları
en anlamlı hikayeler:) hazır cevaplar.. Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2021 6:57 am tarafından tunayashar

» Hi ben Tuna
en anlamlı hikayeler:) hazır cevaplar.. Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2021 6:40 am tarafından tunayashar

» Bize Sevmesini Öğretmediler Sevgili___________
en anlamlı hikayeler:) hazır cevaplar.. Icon_minitimePtsi Nis. 30, 2012 11:14 pm tarafından duygu

» Gs'nin Son ve Harika Tezahüratı "Nevizade Geceleri"... mp3 indir
en anlamlı hikayeler:) hazır cevaplar.. Icon_minitimeSalı Nis. 26, 2011 10:25 pm tarafından Serdar73

» Samet Aybaba kredi kartıyla kaleci almış !
en anlamlı hikayeler:) hazır cevaplar.. Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 9:01 pm tarafından HayalGibi

» SEOUL HIREMCO F1,F2,X,TITANX ve TURBO-HD için Hazır Kanal Listesi
en anlamlı hikayeler:) hazır cevaplar.. Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 5:44 pm tarafından eleman

» BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN..
en anlamlı hikayeler:) hazır cevaplar.. Icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 5:28 am tarafından neslihan efran

» ahhh ahhh..
en anlamlı hikayeler:) hazır cevaplar.. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 6:36 am tarafından neslihan efran

» ANLASANA......
en anlamlı hikayeler:) hazır cevaplar.. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:15 am tarafından neslihan efran

» DÜŞKAVURAN...
en anlamlı hikayeler:) hazır cevaplar.. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:11 am tarafından neslihan efran

» HER AŞK KATİLİDİR BİR ÖNCEKİNİN..
en anlamlı hikayeler:) hazır cevaplar.. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:08 am tarafından neslihan efran

» YANLIŞ ANLA BENİ..
en anlamlı hikayeler:) hazır cevaplar.. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:03 am tarafından neslihan efran

» YİTİKLİĞİMİZE...
en anlamlı hikayeler:) hazır cevaplar.. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:59 am tarafından neslihan efran

» Yengeç Burcu (22 Haziran - 23 Temmuz)
en anlamlı hikayeler:) hazır cevaplar.. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:50 am tarafından neslihan efran

» git artık..
en anlamlı hikayeler:) hazır cevaplar.. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:46 am tarafından neslihan efran

» yok daha neler:d
en anlamlı hikayeler:) hazır cevaplar.. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:40 am tarafından neslihan efran

» kendimi ihbar ediyorummmm:D
en anlamlı hikayeler:) hazır cevaplar.. Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 1:26 am tarafından HayalGibi

» Genç Kız ve Cinayet
en anlamlı hikayeler:) hazır cevaplar.. Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 5:20 pm tarafından geceler67

» Facebook Bağlantı Sistemi
en anlamlı hikayeler:) hazır cevaplar.. Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 4:31 pm tarafından HayalGibi

En iyi yollayıcılar
HayalGibi (888)
en anlamlı hikayeler:) hazır cevaplar.. Bar_leften anlamlı hikayeler:) hazır cevaplar.. Baren anlamlı hikayeler:) hazır cevaplar.. Bar_right 
GrkM (303)
en anlamlı hikayeler:) hazır cevaplar.. Bar_leften anlamlı hikayeler:) hazır cevaplar.. Baren anlamlı hikayeler:) hazır cevaplar.. Bar_right 
asalet_05 (261)
hüsna (183)
neslihan efran (145)
frenetico_angelo (128)
CanTanem (66)
Mv_FLZF (37)
SfenKs (29)
merdogan62 (17)

Anahtar-kelime

+1902  

Anket

Hayal Gibi Forum da en beğendiğiniz bölüm hangisi :)

en anlamlı hikayeler:) hazır cevaplar.. Bar_left0%en anlamlı hikayeler:) hazır cevaplar.. Bar_right 0% [ 0 ]
en anlamlı hikayeler:) hazır cevaplar.. Bar_left20%en anlamlı hikayeler:) hazır cevaplar.. Bar_right 20% [ 2 ]
en anlamlı hikayeler:) hazır cevaplar.. Bar_left10%en anlamlı hikayeler:) hazır cevaplar.. Bar_right 10% [ 1 ]
en anlamlı hikayeler:) hazır cevaplar.. Bar_left10%en anlamlı hikayeler:) hazır cevaplar.. Bar_right 10% [ 1 ]
en anlamlı hikayeler:) hazır cevaplar.. Bar_left30%en anlamlı hikayeler:) hazır cevaplar.. Bar_right 30% [ 3 ]
en anlamlı hikayeler:) hazır cevaplar.. Bar_left0%en anlamlı hikayeler:) hazır cevaplar.. Bar_right 0% [ 0 ]
en anlamlı hikayeler:) hazır cevaplar.. Bar_left20%en anlamlı hikayeler:) hazır cevaplar.. Bar_right 20% [ 2 ]

Toplam Oylar : 10

Ziyaretçi Defteri
en anlamlı hikayeler:) hazır cevaplar.. Ziyare10
Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Hayal Gibi adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Hayal Gibi Forum adresi saklayın ve paylaşın

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Istatistikler
Toplam 1074 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: tunayashar

Kullanıcılarımız toplam 1543 mesaj attılar bunda 699 konu
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 181 kişi Ptsi Tem. 31, 2017 7:07 am tarihinde online oldu.
Hayal Gibi Forum Facebook
TopListler

TOPlist

en anlamlı hikayeler:) hazır cevaplar..

2 posters

en anlamlı hikayeler:) hazır cevaplar.. Empty en anlamlı hikayeler:) hazır cevaplar..

Mesaj tarafından neslihan efran Perş. Kas. 05, 2009 8:12 pm

Sokrates ve eşi bir türlü iyi geçinemezlermiş. Bir gün eşi Sokrates'e verip veriştirmiş, ağzına geleni söylemiş. Bakmış kocası hiçbir tepki göstermiyor; bir kova suyu alıp basından aşağı boşaltmış. "Bu kadar gök gürültüsünden sonra bir sağnak zaten bekliyordum" demiş.
------------------------------------------------------------------------
Bernard Shaw ile Churchill hiç geçinemez ve sık sık birbirlerini iğnelermiş.. Bernard Shaw, bir oyununun ilk gecesine, Churchill'i davet etmiş ve davetiyeye de bir pusula iliştirmiş :

"Size iki kişilik davetiye gönderiyorum. Bir dostunuzu alıp gelebilirsiniz. Tabii dostunuz varsa." Churchill , hemen cevap göndermiş:

"Maalesef o gece başka bir yere söz verdiğim için oyununuzu seyretmeye gelemeyeceğim. İkinci gece gelebilirim, tabii oyununuz ikinci gece oynarsa."

Bir gün Eflatun, talebelerinden birini kumar oynarken yakalamış ve şiddetle azarlamış. Talebesi: "İyi ama ben çok az bir parasına oynuyordum" diye itiraz edecek olunca Eflatun cevap vermiş: "Ben seni kaybettiğin para için değil, kaybettiğin zaman için azarlıyorum."

Dünya nimetlerine ehemmiyet vermeyen yaşayış ve felsefesiyle ünlü filozof Diyojen, bir gün çok dar bir sokakta zenginliğinden başka hiçbirseyi olmayan kibirli bir adamla karsılaşır. İkisinden biri kenara çekilmedikçe geçmek mümkün değildir... Mağrur zengin, hor gördüğü filozofa:

"Ben bir serserinin önünden kenara çekilmem" der. Diyojen, kenara çekilerek gayet sakin su karşılığı verir :
Ben çekilirim!
Meşhur bir filozofa "Servet ayaklarınızın altında olduğu halde neden bu kadar fakirsiniz?" diye sorulduğunda "Ona ulaşmak için eğilmek lazım da ondan"demiş.
Kulaklarının büyüklüğü ile ünlü Galile'ye hasımlarından biri:

Efendim, demiş. Kulaklarınız, bir insan için biraz büyük değil mi? Galile:
Doğru, demiş. Benim kulaklarım bir insan için biraz büyük ama,seninkiler bir eşek için fazla küçük sayılmaz mi?
Bir toplantıda bir genç; Mehmet Akif'i küçük düşürmek için :

Affedersiniz,siz veteriner misiniz? demiş

M. Akif hiç istifini bozmadan şu cevabı vermiş :

Evet, bir yeriniz mi ağrıyordu?

Yavuz Sultan Selim, birçok Osmanlı padişahı gibi sefere çıkacağı yerleri gizli tutarmış. Bir sefer hazırlığında, vezirlerinden biri ısrarla seferin yapılacağı ülkeyi sorunca, Yavuz ona

"Sen sır saklamayı bilir misin?" diye sormuş. Vezir :
"Evet hünkarım, bilirim" dediğinde, Yavuz cevabi yapıştırmış:
"Ben de bilirim".
Sultan Alparslan 27 bin askeriyle Bizans topraklarında ilerlerken, keşfe gönderdiği askerlerden biri huzuruna gelip telaşla :

"300 bin kitilik dütman ordusu bize Doğru yaklaşıyor" der.
Alparslan hiç önemsemeyerek söyle der :
"Biz de onlara yaklaşıyoruz."
Bir filozofa sormuşlar :

"Şansa inanır mısınız?" Filozof :
"Evet, yoksa sevmediğim insanların başarısını neyle açıklardım".
neslihan efran
neslihan efran
Moderatör
Moderatör

Tuttuğu Takım : Fenerbahçeli
Ruh Hali : Mutlu
Yengeç Ejderha
Rep Gücü : 400
Başarı Sistemi : 1
İş/Hobiler : RADYOCU:) - DANIŞMAN
Lakap : DJ:))

en anlamlı hikayeler:) hazır cevaplar.. Empty Geri: en anlamlı hikayeler:) hazır cevaplar..

Mesaj tarafından HayalGibi C.tesi Kas. 07, 2009 6:42 pm

Dünya nimetlerine ehemmiyet vermeyen yaşayış ve felsefesiyle ünlü filozof Diyojen, bir gün çok dar bir sokakta zenginliğinden başka hiçbirseyi olmayan kibirli bir adamla karsılaşır. İkisinden biri kenara çekilmedikçe geçmek mümkün değildir... Mağrur zengin, hor gördüğü filozofa:

"Ben bir serserinin önünden kenara çekilmem" der. Diyojen, kenara çekilerek gayet sakin su karşılığı verir :
Ben çekilirim!

Hepsi harika ama ben en çok bunu sevdim. alkış cheers
HayalGibi
HayalGibi
ADMİN
ADMİN

Tuttuğu Takım : Galatasaraylı
Ruh Hali : Keyifli
Başak Keçi
Rep Gücü : 2394
Başarı Sistemi : 6

https://hayalgibi.forum.st