Hayal Gibi Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Atatürk ve Türk Bayrağı
¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Son Bu Gece! Yaşlara, Acıya, Sana Olan Aşka, Sana! ¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Atatur10
Giriş yap

Şifremi unuttum

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Şeytanlar Kongresi
¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Son Bu Gece! Yaşlara, Acıya, Sana Olan Aşka, Sana! ¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Icon_minitimePerş. Nis. 15, 2021 1:49 am tarafından tunayashar

» Gezegenin Yeni İnsanları
¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Son Bu Gece! Yaşlara, Acıya, Sana Olan Aşka, Sana! ¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2021 6:57 am tarafından tunayashar

» Hi ben Tuna
¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Son Bu Gece! Yaşlara, Acıya, Sana Olan Aşka, Sana! ¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2021 6:40 am tarafından tunayashar

» Bize Sevmesini Öğretmediler Sevgili___________
¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Son Bu Gece! Yaşlara, Acıya, Sana Olan Aşka, Sana! ¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Icon_minitimePtsi Nis. 30, 2012 11:14 pm tarafından duygu

» Gs'nin Son ve Harika Tezahüratı "Nevizade Geceleri"... mp3 indir
¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Son Bu Gece! Yaşlara, Acıya, Sana Olan Aşka, Sana! ¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Icon_minitimeSalı Nis. 26, 2011 10:25 pm tarafından Serdar73

» Samet Aybaba kredi kartıyla kaleci almış !
¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Son Bu Gece! Yaşlara, Acıya, Sana Olan Aşka, Sana! ¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 9:01 pm tarafından HayalGibi

» SEOUL HIREMCO F1,F2,X,TITANX ve TURBO-HD için Hazır Kanal Listesi
¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Son Bu Gece! Yaşlara, Acıya, Sana Olan Aşka, Sana! ¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 5:44 pm tarafından eleman

» BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN..
¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Son Bu Gece! Yaşlara, Acıya, Sana Olan Aşka, Sana! ¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 5:28 am tarafından neslihan efran

» ahhh ahhh..
¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Son Bu Gece! Yaşlara, Acıya, Sana Olan Aşka, Sana! ¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 6:36 am tarafından neslihan efran

» ANLASANA......
¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Son Bu Gece! Yaşlara, Acıya, Sana Olan Aşka, Sana! ¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:15 am tarafından neslihan efran

» DÜŞKAVURAN...
¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Son Bu Gece! Yaşlara, Acıya, Sana Olan Aşka, Sana! ¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:11 am tarafından neslihan efran

» HER AŞK KATİLİDİR BİR ÖNCEKİNİN..
¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Son Bu Gece! Yaşlara, Acıya, Sana Olan Aşka, Sana! ¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:08 am tarafından neslihan efran

» YANLIŞ ANLA BENİ..
¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Son Bu Gece! Yaşlara, Acıya, Sana Olan Aşka, Sana! ¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:03 am tarafından neslihan efran

» YİTİKLİĞİMİZE...
¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Son Bu Gece! Yaşlara, Acıya, Sana Olan Aşka, Sana! ¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:59 am tarafından neslihan efran

» Yengeç Burcu (22 Haziran - 23 Temmuz)
¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Son Bu Gece! Yaşlara, Acıya, Sana Olan Aşka, Sana! ¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:50 am tarafından neslihan efran

» git artık..
¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Son Bu Gece! Yaşlara, Acıya, Sana Olan Aşka, Sana! ¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:46 am tarafından neslihan efran

» yok daha neler:d
¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Son Bu Gece! Yaşlara, Acıya, Sana Olan Aşka, Sana! ¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:40 am tarafından neslihan efran

» kendimi ihbar ediyorummmm:D
¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Son Bu Gece! Yaşlara, Acıya, Sana Olan Aşka, Sana! ¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 1:26 am tarafından HayalGibi

» Genç Kız ve Cinayet
¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Son Bu Gece! Yaşlara, Acıya, Sana Olan Aşka, Sana! ¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 5:20 pm tarafından geceler67

» Facebook Bağlantı Sistemi
¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Son Bu Gece! Yaşlara, Acıya, Sana Olan Aşka, Sana! ¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 4:31 pm tarafından HayalGibi

En iyi yollayıcılar
HayalGibi (888)
¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Son Bu Gece! Yaşlara, Acıya, Sana Olan Aşka, Sana! ¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Bar_left¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Son Bu Gece! Yaşlara, Acıya, Sana Olan Aşka, Sana! ¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Bar¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Son Bu Gece! Yaşlara, Acıya, Sana Olan Aşka, Sana! ¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Bar_right 
GrkM (303)
¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Son Bu Gece! Yaşlara, Acıya, Sana Olan Aşka, Sana! ¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Bar_left¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Son Bu Gece! Yaşlara, Acıya, Sana Olan Aşka, Sana! ¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Bar¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Son Bu Gece! Yaşlara, Acıya, Sana Olan Aşka, Sana! ¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Bar_right 
asalet_05 (261)
hüsna (183)
neslihan efran (145)
frenetico_angelo (128)
CanTanem (66)
Mv_FLZF (37)
SfenKs (29)
merdogan62 (17)

Anahtar-kelime

+1902  

Anket

Hayal Gibi Forum da en beğendiğiniz bölüm hangisi :)

¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Son Bu Gece! Yaşlara, Acıya, Sana Olan Aşka, Sana! ¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Bar_left0%¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Son Bu Gece! Yaşlara, Acıya, Sana Olan Aşka, Sana! ¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Bar_right 0% [ 0 ]
¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Son Bu Gece! Yaşlara, Acıya, Sana Olan Aşka, Sana! ¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Bar_left20%¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Son Bu Gece! Yaşlara, Acıya, Sana Olan Aşka, Sana! ¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Bar_right 20% [ 2 ]
¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Son Bu Gece! Yaşlara, Acıya, Sana Olan Aşka, Sana! ¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Bar_left10%¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Son Bu Gece! Yaşlara, Acıya, Sana Olan Aşka, Sana! ¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Bar_right 10% [ 1 ]
¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Son Bu Gece! Yaşlara, Acıya, Sana Olan Aşka, Sana! ¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Bar_left10%¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Son Bu Gece! Yaşlara, Acıya, Sana Olan Aşka, Sana! ¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Bar_right 10% [ 1 ]
¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Son Bu Gece! Yaşlara, Acıya, Sana Olan Aşka, Sana! ¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Bar_left30%¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Son Bu Gece! Yaşlara, Acıya, Sana Olan Aşka, Sana! ¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Bar_right 30% [ 3 ]
¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Son Bu Gece! Yaşlara, Acıya, Sana Olan Aşka, Sana! ¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Bar_left0%¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Son Bu Gece! Yaşlara, Acıya, Sana Olan Aşka, Sana! ¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Bar_right 0% [ 0 ]
¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Son Bu Gece! Yaşlara, Acıya, Sana Olan Aşka, Sana! ¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Bar_left20%¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Son Bu Gece! Yaşlara, Acıya, Sana Olan Aşka, Sana! ¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Bar_right 20% [ 2 ]

Toplam Oylar : 10

Ziyaretçi Defteri
¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Son Bu Gece! Yaşlara, Acıya, Sana Olan Aşka, Sana! ¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Ziyare10
Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Hayal Gibi adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Hayal Gibi Forum adresi saklayın ve paylaşın

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Istatistikler
Toplam 1074 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: tunayashar

Kullanıcılarımız toplam 1543 mesaj attılar bunda 699 konu
Kimler hatta?
Toplam 9 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 9 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 181 kişi Ptsi Tem. 31, 2017 7:07 am tarihinde online oldu.
Hayal Gibi Forum Facebook
TopListler

TOPlist

¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Son Bu Gece! Yaşlara, Acıya, Sana Olan Aşka, Sana! ¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤

GMT + 13 Hours ¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Son Bu Gece! Yaşlara, Acıya, Sana Olan Aşka, Sana! ¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤

Mesaj tarafından CanTanem C.tesi Ağus. 15, 2009 8:45 pm

¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Son Bu Gece! Yaşlara, Acıya, Sana Olan Aşka, Sana! ¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ Birmasalgeriyekalanxm5

¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ SON BU GECE!
YAŞLARA, ACILARA,
SANA OLAN AŞKA,
SANA......... ¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤

Bir tahteravalli Aşk sanki..Acıyı yaşayan olmalı yerde çünkü daha ağır yüreği bedende..
Ama ben havada asılı kaldım acılıyken, ağırken öylece..
Düşemiyorum bile..

Ben bir tek harfine ne düşler adamıştım,oysa şimdi cümleler boyudur uzaklığım sana...

Sen giderken gözlerine yüklediğim anlamlar boyudur yalnızlığım...

Boynumun büküklüğü sana değil,yitirdiğim ve asla geri alamayacağım heveslerimedir.Payıma düşürdüğün sadece hıçkırıklar dolusu gecelerdir.

Ama yine de asıl yanmışlığım;
seni çok geç tanıyan kalbimedir...

İşte yaşadıklarımı bulduğum andır satırlarda!

Gömeceğim bu gece ona dair acıları sabaha kadar okuyacağım tüm satırlara..

Söz! Söz! Söz!

Gece!!!
Siyah…
Özlem yüreğimde
Laciverdimi boyadım
Sen dolu
Pırıltılı renklere
Düşler yarattım
Gecenin siyah hayallerine...

Bu gece şimdiye kadar ki ömrümde ki en Kara Gece!

Bu geceden sonra değil gündüzlerm, gecelerim bile aydınlık olacak Rabbiminde izniyle..

Söz sana Hayat!

Yokluğun vurdu zayıflığımın ortasındayken ben,
Yediremedim gururuma...dudaklarda sus kaldım
Yağmurlar yağdırdım gittiğin şehre,
Sen olmayınca...gözlerde yaş kaldım

Ben bir köşede boğazımda düğümlerle kalmıştım..Kelimeler boğazıma takıldı..

Her ayrılık sonrası yaşanışlar sanırım bunlar..

Kalanlar gidenler..

Haksız sebeplerin ardına saklanıp da ama ben haklıydım diyenler,

Haklı olupda haklı olduğu halde terkedilenler..
Hep böyle kalıyor sanırım..

Sus..
Yaş..

Şifa yüreklere..Kızmayın bu gece son damlalarımı döküyorum artık ona!Bundan sonra acıyı ıslak değil kuru yaşamak var!

Yine yalnızca karanlıklarla hemdem olasım var..

Gün ışığında kapalı gözlerle; huzurlu uykulara uyuyasım, kabussuz uykularda nefes alasım, acısız gecelere uyanasım, bu pişmanlığı gömesim, yakasım, kaybedesim var!

Yaş değil kan dökülüyor gözümden..
Ama haksızım biliyorum..
Çünkü emanet bir cana hıyanet ediyorum!
Rabbim affeylesin, geçecek biliyorum..

Üzülme sen ne olur..Sindire sindire yaşayayım acımı böylesi daha doğru olur.. Sindire sindire tüketmezsem bu acıyı, bi gün aniden görürsem karşımda
Onu yada ona dair birşeyi işte o zaman mutluysam bile herşey alt üst olur..

Geçecek evet ge-çe-cek! Yok ötesi..!
Ama sindire sindire tüketmek, O'na dair bir tek kırıntıyı bile içimde bırakmamak en iyisi..

Gitmeler en masum yürek sahibinden bile olsa haindir bilirim..

Bunu gidişimden sonra farkedeceğimi bilseydim gidermiydim?

Nasip...

neden giderler ki
illa birileri gidiyor ve geride kalan acısıyla başbaşa kalıyor...
hele ki geri dönülmez gidişler...

Saçma bir sebebim vardı evet!
Ardımdan defalarca gitmez olaydım dediğim!

Ama kalanın acısından daha büyük acım!
Pişmanlığım var birde yetmezmiş gibi!

Ama giderken birkere bile "Gitme!" demedi!

İyi bilin..Her gidiş giden için her gün yeni bir acıya kapı açıyor ve Terkedişler kalanı değil gideni vuruyor..!

Geri dönülmez gidişlerde, döndüğün gidişlerden daha çok yaralamıyor! Döndüğünde kalbi Taş kesilen bir sevdiğin oluyor! Yalvarıyorsun ne olur bir şans daha diye ama nafile..!

Gururu, seviyorsa bile yer gök kadar Aşkından büyük oluyor!

Belkide sadece benim yaşadıklarım bunlar..!
Genelleme yaptıysam eğer acımın büyüklüğünden her terkedişi haksız kılmak içindir!

Hatalıyım, pişmanım!

Bedelini ödemiş olduğumu sanıyorum ama bunu körolası acı dinlemiyor!

Aşk beraber yürümektir ve iki kişi yaşanırsa güzeldir.

Aşk yalnızken acı verir.
Tek başınaysan yürümeye çalıştıkca düşmektir.!

GERİYE KALAN İSE BİR DAMLA GÖZYAŞI

Alınrı
CanTanem
CanTanem
Isınan
Isınan

Tuttuğu Takım : Fenerbahçeli
Ruh Hali : Melek
Ikizler Horoz
Rep Gücü : 186
Başarı Sistemi : 1
Lakap : OPeriKızı