Hayal Gibi Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Atatürk ve Türk Bayrağı
Kalbimin Sana İhtiyacı Var ______ Atatur10
Giriş yap

Şifremi unuttum

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Şeytanlar Kongresi
Kalbimin Sana İhtiyacı Var ______ Icon_minitimePerş. Nis. 15, 2021 1:49 am tarafından tunayashar

» Gezegenin Yeni İnsanları
Kalbimin Sana İhtiyacı Var ______ Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2021 6:57 am tarafından tunayashar

» Hi ben Tuna
Kalbimin Sana İhtiyacı Var ______ Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2021 6:40 am tarafından tunayashar

» Bize Sevmesini Öğretmediler Sevgili___________
Kalbimin Sana İhtiyacı Var ______ Icon_minitimePtsi Nis. 30, 2012 11:14 pm tarafından duygu

» Gs'nin Son ve Harika Tezahüratı "Nevizade Geceleri"... mp3 indir
Kalbimin Sana İhtiyacı Var ______ Icon_minitimeSalı Nis. 26, 2011 10:25 pm tarafından Serdar73

» Samet Aybaba kredi kartıyla kaleci almış !
Kalbimin Sana İhtiyacı Var ______ Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 9:01 pm tarafından HayalGibi

» SEOUL HIREMCO F1,F2,X,TITANX ve TURBO-HD için Hazır Kanal Listesi
Kalbimin Sana İhtiyacı Var ______ Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 5:44 pm tarafından eleman

» BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN..
Kalbimin Sana İhtiyacı Var ______ Icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 5:28 am tarafından neslihan efran

» ahhh ahhh..
Kalbimin Sana İhtiyacı Var ______ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 6:36 am tarafından neslihan efran

» ANLASANA......
Kalbimin Sana İhtiyacı Var ______ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:15 am tarafından neslihan efran

» DÜŞKAVURAN...
Kalbimin Sana İhtiyacı Var ______ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:11 am tarafından neslihan efran

» HER AŞK KATİLİDİR BİR ÖNCEKİNİN..
Kalbimin Sana İhtiyacı Var ______ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:08 am tarafından neslihan efran

» YANLIŞ ANLA BENİ..
Kalbimin Sana İhtiyacı Var ______ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:03 am tarafından neslihan efran

» YİTİKLİĞİMİZE...
Kalbimin Sana İhtiyacı Var ______ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:59 am tarafından neslihan efran

» Yengeç Burcu (22 Haziran - 23 Temmuz)
Kalbimin Sana İhtiyacı Var ______ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:50 am tarafından neslihan efran

» git artık..
Kalbimin Sana İhtiyacı Var ______ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:46 am tarafından neslihan efran

» yok daha neler:d
Kalbimin Sana İhtiyacı Var ______ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:40 am tarafından neslihan efran

» kendimi ihbar ediyorummmm:D
Kalbimin Sana İhtiyacı Var ______ Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 1:26 am tarafından HayalGibi

» Genç Kız ve Cinayet
Kalbimin Sana İhtiyacı Var ______ Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 5:20 pm tarafından geceler67

» Facebook Bağlantı Sistemi
Kalbimin Sana İhtiyacı Var ______ Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 4:31 pm tarafından HayalGibi

En iyi yollayıcılar
HayalGibi (888)
Kalbimin Sana İhtiyacı Var ______ Bar_leftKalbimin Sana İhtiyacı Var ______ BarKalbimin Sana İhtiyacı Var ______ Bar_right 
GrkM (303)
Kalbimin Sana İhtiyacı Var ______ Bar_leftKalbimin Sana İhtiyacı Var ______ BarKalbimin Sana İhtiyacı Var ______ Bar_right 
asalet_05 (261)
hüsna (183)
neslihan efran (145)
frenetico_angelo (128)
CanTanem (66)
Mv_FLZF (37)
SfenKs (29)
merdogan62 (17)

Anahtar-kelime

+1902  

Anket

Hayal Gibi Forum da en beğendiğiniz bölüm hangisi :)

Kalbimin Sana İhtiyacı Var ______ Bar_left0%Kalbimin Sana İhtiyacı Var ______ Bar_right 0% [ 0 ]
Kalbimin Sana İhtiyacı Var ______ Bar_left20%Kalbimin Sana İhtiyacı Var ______ Bar_right 20% [ 2 ]
Kalbimin Sana İhtiyacı Var ______ Bar_left10%Kalbimin Sana İhtiyacı Var ______ Bar_right 10% [ 1 ]
Kalbimin Sana İhtiyacı Var ______ Bar_left10%Kalbimin Sana İhtiyacı Var ______ Bar_right 10% [ 1 ]
Kalbimin Sana İhtiyacı Var ______ Bar_left30%Kalbimin Sana İhtiyacı Var ______ Bar_right 30% [ 3 ]
Kalbimin Sana İhtiyacı Var ______ Bar_left0%Kalbimin Sana İhtiyacı Var ______ Bar_right 0% [ 0 ]
Kalbimin Sana İhtiyacı Var ______ Bar_left20%Kalbimin Sana İhtiyacı Var ______ Bar_right 20% [ 2 ]

Toplam Oylar : 10

Ziyaretçi Defteri
Kalbimin Sana İhtiyacı Var ______ Ziyare10
Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Hayal Gibi adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Hayal Gibi Forum adresi saklayın ve paylaşın

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Istatistikler
Toplam 1074 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: tunayashar

Kullanıcılarımız toplam 1543 mesaj attılar bunda 699 konu
Kimler hatta?
Toplam 9 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 9 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 181 kişi Ptsi Tem. 31, 2017 7:07 am tarihinde online oldu.
Hayal Gibi Forum Facebook
TopListler

TOPlist

Kalbimin Sana İhtiyacı Var ______

2 posters

Kalbimin Sana İhtiyacı Var ______ Empty Kalbimin Sana İhtiyacı Var ______

Mesaj tarafından CanTanem Ptsi Ağus. 03, 2009 3:41 pm

KALBİMİN SANA İHTİYACI VAR

Kalbimin Sana İhtiyacı Var ______ Yurek3

İstediklerim aslında o kadar basit ki, belki de bana öyle geliyor.
Yaşadığım sıkıntıları üstüne atmak değil derdim.
Tam da tersi, bütün hepsini unutmak için sana koşmak istiyorum.
Yangın yerine dönen şu kalbimi, aşkınla söndürmem gerek.

Öyle uykusuzum ki gecelerdir, bilemezsin.
Sensizliğin parçalayan ağırlığından olsa gerek, sürekli uyandığım huzursuz uykulardan, bedenim yorgun düşüyor.
Sen gelsen, kafamı koyar koymaz dalıp gideceğim mutlu bir gecenin özlemini çekiyorum.
Gittiğin her yerde izini sürerek, senin için delice, acınası bir hasretle ardından koşarak, hep bekleyerek, hep özleyerek geçiyor vakit.
Ellerimizden kayıp giden şu zamanın geri dönüşü de yok üstelik, bundandır kavuşma telaşım.

Hayatımı şöyle bir gözden geçiriyorum, ne kadar çok ertelediğim umut var.
Seni ertelenmişler listesine koymak istemiyorum.
Ne varsa yaşanılacak, tadını çıkarsak!
Bir filmi izleyip gülsek mesela, patlamış mısır kokusu eşliğinde.
Aşkı kıskıvrak yakaladığımız geceleri çoğaltıp, kendimizi sıyırsak bu dünyanın tüm gürültüsünden, olmaz mı?
Bazen aklının içine girmek istiyorum.

Ne düşündüğünü bilmek, yüreğinin içine sızarak, ne hissettiğini anlamak ve ne öğrendiysem bugüne kadar, hepsini unutarak, seninle yeniden başlamak ihtiyacındayım.
Aklım, ruhum sende takılı kalmışken, gündelik hayata uyum sağlamak da zor aslında.
Dostların kahve sohbetleri, bir film karesi, el ele yürüyen bir çift, gördüğüm her ne varsa, kaçışlarıma daha çok itiyor beni.

Gün olur da usanırsa kalbim, bu uzun ve hiç bitmeyecek bekleyişlerden diye korkuyorum.
Senden ayrılmak dert değil, kapatırız bir gece yarısı telefonları, kendimizi bitiririz birbirimizde.

Sonra ne olur?

Aklım ayrılığı kabullense de, başka bir ten tenime değdiğinde, yüreğim yine ihanet sayar bir yabancının gözlerime bakan gözlerini.
Sana ait olmaktan vazgeçmem için, kalbimin bunu kabullenmesi gerekir, yoksa mantığım bitti diye çığlık atsın, ne fayda?
Senin adını söylersem sevişirken, gittiğim yerde bir kitap görür ve seni aramak istersem ya da en sevdiğim şarkı çaldığında aklıma yine sen gelirsen, gerçekten senden ayrılmış sayılır mıyım?

Sevdiğim, serin bir yaz gecesinin ortasında gelsen, hiç haberim olmadan, ansızın çalsan kapıyı, karşımda seni görünce gözlerim ışıldasa, sessiz bir çığlık atsam içimden, dakikalar boyunca sarılıp kalsak o kapının önünde.
Balkonda bir güzel masa kursam, yanına da bir küçük duble koysam hasrete yakışır diye; sonra sen anlatsan yokluğunda neler yaptığını, ben gözlerinin içinde kaybolarak dinlesem.
Ellerimiz kenetlense birbirine, hatta vücudumuz, sabaha kadar sarmaş dolaş uyusak yalnız rüyalara inat.

Sen artık gelsen sevgili çünkü bu kalbin sana ihtiyacı var….

ALıntı
CanTanem
CanTanem
Isınan
Isınan

Tuttuğu Takım : Fenerbahçeli
Ruh Hali : Melek
Ikizler Horoz
Rep Gücü : 186
Başarı Sistemi : 1
Lakap : OPeriKızı

Kalbimin Sana İhtiyacı Var ______ Empty Geri: Kalbimin Sana İhtiyacı Var ______