Hayal Gibi Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Atatürk ve Türk Bayrağı
Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME Atatur10
Giriş yap

Şifremi unuttum

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Şeytanlar Kongresi
Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME Icon_minitimePerş. Nis. 15, 2021 1:49 am tarafından tunayashar

» Gezegenin Yeni İnsanları
Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2021 6:57 am tarafından tunayashar

» Hi ben Tuna
Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2021 6:40 am tarafından tunayashar

» Bize Sevmesini Öğretmediler Sevgili___________
Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME Icon_minitimePtsi Nis. 30, 2012 11:14 pm tarafından duygu

» Gs'nin Son ve Harika Tezahüratı "Nevizade Geceleri"... mp3 indir
Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME Icon_minitimeSalı Nis. 26, 2011 10:25 pm tarafından Serdar73

» Samet Aybaba kredi kartıyla kaleci almış !
Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 9:01 pm tarafından HayalGibi

» SEOUL HIREMCO F1,F2,X,TITANX ve TURBO-HD için Hazır Kanal Listesi
Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 5:44 pm tarafından eleman

» BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN..
Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME Icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 5:28 am tarafından neslihan efran

» ahhh ahhh..
Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 6:36 am tarafından neslihan efran

» ANLASANA......
Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:15 am tarafından neslihan efran

» DÜŞKAVURAN...
Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:11 am tarafından neslihan efran

» HER AŞK KATİLİDİR BİR ÖNCEKİNİN..
Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:08 am tarafından neslihan efran

» YANLIŞ ANLA BENİ..
Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:03 am tarafından neslihan efran

» YİTİKLİĞİMİZE...
Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:59 am tarafından neslihan efran

» Yengeç Burcu (22 Haziran - 23 Temmuz)
Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:50 am tarafından neslihan efran

» git artık..
Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:46 am tarafından neslihan efran

» yok daha neler:d
Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:40 am tarafından neslihan efran

» kendimi ihbar ediyorummmm:D
Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 1:26 am tarafından HayalGibi

» Genç Kız ve Cinayet
Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 5:20 pm tarafından geceler67

» Facebook Bağlantı Sistemi
Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 4:31 pm tarafından HayalGibi

En iyi yollayıcılar
HayalGibi (888)
Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME Bar_leftDüşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME BarDüşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME Bar_right 
GrkM (303)
Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME Bar_leftDüşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME BarDüşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME Bar_right 
asalet_05 (261)
hüsna (183)
neslihan efran (145)
frenetico_angelo (128)
CanTanem (66)
Mv_FLZF (37)
SfenKs (29)
merdogan62 (17)

Anahtar-kelime

+1902  

Anket

Hayal Gibi Forum da en beğendiğiniz bölüm hangisi :)

Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME Bar_left0%Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME Bar_right 0% [ 0 ]
Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME Bar_left20%Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME Bar_right 20% [ 2 ]
Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME Bar_left10%Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME Bar_right 10% [ 1 ]
Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME Bar_left10%Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME Bar_right 10% [ 1 ]
Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME Bar_left30%Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME Bar_right 30% [ 3 ]
Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME Bar_left0%Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME Bar_right 0% [ 0 ]
Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME Bar_left20%Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME Bar_right 20% [ 2 ]

Toplam Oylar : 10

Ziyaretçi Defteri
Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME Ziyare10
Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Hayal Gibi adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Hayal Gibi Forum adresi saklayın ve paylaşın

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Istatistikler
Toplam 1074 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: tunayashar

Kullanıcılarımız toplam 1543 mesaj attılar bunda 699 konu
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 181 kişi Ptsi Tem. 31, 2017 7:07 am tarihinde online oldu.
Hayal Gibi Forum Facebook
TopListler

TOPlist

Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME

Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME Empty Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME

Mesaj tarafından CanTanem Cuma Tem. 10, 2009 9:42 pm

Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME Cantanemm

DÜŞLERDE GÖRDÜM SENİ SÖYLEYEMEDİM
BİRTANEM'E

Seni düşündüm gecelerce,
en güzel düşlerimde yaşattım seni.
Ne varsa sana adadım elimdekileri,
sana adadım, yüreğimin her zerresini.
Yanlızca sen sev istedim,
sen sar istedim, yüreğimin her köşesini
Seni sevdim,
sevgilerin en güzelini vermek için. .
Seni gördüm nereye baktıysam,
gözlerime işledim gözlerini.
Ve yalandan uzak,
en temiz sevdayla,
yarınlarımda bir sana yer verdim.
Bir tek, seni yazdım kaderim diye,
bir tek seni istedim, herşeyden çok.
Sen yoksan, anlamsız dünya, anlamsız yaşamak.
Sensizliği, ölümden bin beter bildim.

Gülüyorsam, mutluysam, bunca çileye inat,
bilirim ki, bu senin eserin.
Bir tek senin kollarındayken,
yaşamayı seviyorsam,
senin kollarındayken acıları siliyorsam,
her ne kadar kabul etmesende,
ben seni, daha çok seviyorsam,
biliyorum ki, bu senin eserin......

Ve, hiç bir zaman anlatamam, seni sevmenin tadını.
Ve, doymaz yüreğim,
doymaz ellerim, bedenim, seni sevmeye..
Bunca sene sonra seviyorsam kendimi,
sen sevdiğin içindir beni.
Ve seviyorsam seni,
bana sevmeyi öğrettiğin içindir.
Sevebildiğim tek insan, sen olduğun içindir.
Biliyorum ki;
ne zaman dolsa gözlerim, bir an acıyla,
sen sileceksin gözyaşlarımı.
Ne zaman sarılacak bir beden arasam,
sen saracaksın beni.
Ve, senin sıcaklığında tanıyacağım şefkati.
Seninle gülecek, seninle ağlayacağım.
Benim bildiğim tek gerçek,
sen olacaksın hep.
Ve ben,

en güzel şiirlerimi sana saklayacağım,
en güzel düşlerimi sana..
Sen yeter ki,
yarınlarda, bugünkü gibi, sev beni.
Senin sarhoşluğundan, hiç ayılmasın yüreğim.
Ve, ecele kadar,
benimle kal, yanlız benimle.
Seviyorum seni,
ve bir ömür yaşatacağım,
yüreğimde SEVGİNİ............

Alıntı
CanTanem
CanTanem
Isınan
Isınan

Tuttuğu Takım : Fenerbahçeli
Ruh Hali : Melek