Hayal Gibi Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Atatürk ve Türk Bayrağı
Uzak Bir Düştü Seni Sevmek... Atatur10
Giriş yap

Şifremi unuttum

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Şeytanlar Kongresi
Uzak Bir Düştü Seni Sevmek... Icon_minitimePerş. Nis. 15, 2021 1:49 am tarafından tunayashar

» Gezegenin Yeni İnsanları
Uzak Bir Düştü Seni Sevmek... Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2021 6:57 am tarafından tunayashar

» Hi ben Tuna
Uzak Bir Düştü Seni Sevmek... Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2021 6:40 am tarafından tunayashar

» Bize Sevmesini Öğretmediler Sevgili___________
Uzak Bir Düştü Seni Sevmek... Icon_minitimePtsi Nis. 30, 2012 11:14 pm tarafından duygu

» Gs'nin Son ve Harika Tezahüratı "Nevizade Geceleri"... mp3 indir
Uzak Bir Düştü Seni Sevmek... Icon_minitimeSalı Nis. 26, 2011 10:25 pm tarafından Serdar73

» Samet Aybaba kredi kartıyla kaleci almış !
Uzak Bir Düştü Seni Sevmek... Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 9:01 pm tarafından HayalGibi

» SEOUL HIREMCO F1,F2,X,TITANX ve TURBO-HD için Hazır Kanal Listesi
Uzak Bir Düştü Seni Sevmek... Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 5:44 pm tarafından eleman

» BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN..
Uzak Bir Düştü Seni Sevmek... Icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 5:28 am tarafından neslihan efran

» ahhh ahhh..
Uzak Bir Düştü Seni Sevmek... Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 6:36 am tarafından neslihan efran

» ANLASANA......
Uzak Bir Düştü Seni Sevmek... Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:15 am tarafından neslihan efran

» DÜŞKAVURAN...
Uzak Bir Düştü Seni Sevmek... Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:11 am tarafından neslihan efran

» HER AŞK KATİLİDİR BİR ÖNCEKİNİN..
Uzak Bir Düştü Seni Sevmek... Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:08 am tarafından neslihan efran

» YANLIŞ ANLA BENİ..
Uzak Bir Düştü Seni Sevmek... Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:03 am tarafından neslihan efran

» YİTİKLİĞİMİZE...
Uzak Bir Düştü Seni Sevmek... Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:59 am tarafından neslihan efran

» Yengeç Burcu (22 Haziran - 23 Temmuz)
Uzak Bir Düştü Seni Sevmek... Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:50 am tarafından neslihan efran

» git artık..
Uzak Bir Düştü Seni Sevmek... Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:46 am tarafından neslihan efran

» yok daha neler:d
Uzak Bir Düştü Seni Sevmek... Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:40 am tarafından neslihan efran

» kendimi ihbar ediyorummmm:D
Uzak Bir Düştü Seni Sevmek... Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 1:26 am tarafından HayalGibi

» Genç Kız ve Cinayet
Uzak Bir Düştü Seni Sevmek... Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 5:20 pm tarafından geceler67

» Facebook Bağlantı Sistemi
Uzak Bir Düştü Seni Sevmek... Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 4:31 pm tarafından HayalGibi

En iyi yollayıcılar
HayalGibi (888)
Uzak Bir Düştü Seni Sevmek... Bar_leftUzak Bir Düştü Seni Sevmek... BarUzak Bir Düştü Seni Sevmek... Bar_right 
GrkM (303)
Uzak Bir Düştü Seni Sevmek... Bar_leftUzak Bir Düştü Seni Sevmek... BarUzak Bir Düştü Seni Sevmek... Bar_right 
asalet_05 (261)
hüsna (183)
neslihan efran (145)
frenetico_angelo (128)
CanTanem (66)
Mv_FLZF (37)
SfenKs (29)
merdogan62 (17)

Anahtar-kelime

+1902  

Anket

Hayal Gibi Forum da en beğendiğiniz bölüm hangisi :)

Uzak Bir Düştü Seni Sevmek... Bar_left0%Uzak Bir Düştü Seni Sevmek... Bar_right 0% [ 0 ]
Uzak Bir Düştü Seni Sevmek... Bar_left20%Uzak Bir Düştü Seni Sevmek... Bar_right 20% [ 2 ]
Uzak Bir Düştü Seni Sevmek... Bar_left10%Uzak Bir Düştü Seni Sevmek... Bar_right 10% [ 1 ]
Uzak Bir Düştü Seni Sevmek... Bar_left10%Uzak Bir Düştü Seni Sevmek... Bar_right 10% [ 1 ]
Uzak Bir Düştü Seni Sevmek... Bar_left30%Uzak Bir Düştü Seni Sevmek... Bar_right 30% [ 3 ]
Uzak Bir Düştü Seni Sevmek... Bar_left0%Uzak Bir Düştü Seni Sevmek... Bar_right 0% [ 0 ]
Uzak Bir Düştü Seni Sevmek... Bar_left20%Uzak Bir Düştü Seni Sevmek... Bar_right 20% [ 2 ]

Toplam Oylar : 10

Ziyaretçi Defteri
Uzak Bir Düştü Seni Sevmek... Ziyare10
Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Hayal Gibi adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Hayal Gibi Forum adresi saklayın ve paylaşın

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Istatistikler
Toplam 1074 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: tunayashar

Kullanıcılarımız toplam 1543 mesaj attılar bunda 699 konu
Kimler hatta?
Toplam 11 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 11 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 181 kişi Ptsi Tem. 31, 2017 7:07 am tarihinde online oldu.
Hayal Gibi Forum Facebook
TopListler

TOPlist

Uzak Bir Düştü Seni Sevmek...

Uzak Bir Düştü Seni Sevmek... Empty Uzak Bir Düştü Seni Sevmek...

Mesaj tarafından HayalGibi C.tesi Ekim 10, 2009 2:39 am

Uzak Bir Düştü Seni Sevmek... Dus_ve_dua

Zaman nasıl geçiyor bilemiyorum. Daha dün gibiydi seninle tanışmamız , uzaktan bakıyordum sana kim bu diyordum, yıllar sonra ilk kez birini merak etmiştim, yıllar sonra ilk kez birine bakarken gözlerim dalmıştı. Sonra düştüm ardına yürüdüm cesaret edemedim seninle konuşmaya, oysa ben hiç ama hiç çekinmezdim. Yaklaştım sana seslenecektim, merhaba diyecektim dilim tutuldu sustum. Bakakaldım ardından sen yürüdün ben donakaldım. İçimde bir yerlere ateş düştü yıllar sonra, biliyordum bu ateşin biliyordum bu sancının sonunu. Galiba yeniden aşık oluyor yeniden seviyordum. Günler birbirini kovalarken hep seni görmek umudu vardı içimde, yine görecektim biliyorum ve bir gün çıktın karşıma.
İşte o gün içimdeki cesaretsizliğe inat yaklaştım yanına usul usul. Tanışmak isterken kalbimin taşlaşmışlığına inat sıcaklığımı verdim sana gülümseyişi unutan birinin tebessümünün sıcaklığıyla yaklaştım. Sana seni seviyorum diyemedim ama Sana kendimi anlattım....Sonunda tanıyordum seni ve biliyordumki sen artık benimdin benim olacaktın. Seni yaşamaya başladım içimde derin kaygılarla. Biliyordum hayatımdaki her güzel şey gibi sende gidecektin, gitmeden önce yaşamalıydım seni ve yaşadımda noksanları olsada...
Seni üzdüm biliyorum yanlışlarımın arkasanı sığınıyorum şimdi ve kendimi avutuyorum o şimdi uzakta olsa bir şehirde mutlu ve belki hala beni seviyordur diye...Kızma ne olur bana seni tahminlerin ötesinde sevdim. Ağladım yokluğuna, sustum sen gittikten sonra ve artık hiç gülmüyorum. Şekeri elinden alınmış bir çoçuk gibiyim sensiz günlerde...
Şimdi düşlerime dönüyorum içinde seni bulduğum seni yaşadığım.

Serdar Yıldırım
HayalGibi
HayalGibi
ADMİN
ADMİN

Tuttuğu Takım : Galatasaraylı
Ruh Hali : Keyifli
Başak Keçi
Rep Gücü : 2394
Başarı Sistemi : 6

https://hayalgibi.forum.st

- Similar topics