Hayal Gibi Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Atatürk ve Türk Bayrağı
Galatasaray bizi sahipsiz bıraktı Atatur10
Giriş yap

Şifremi unuttum

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Şeytanlar Kongresi
Galatasaray bizi sahipsiz bıraktı Icon_minitimePerş. Nis. 15, 2021 1:49 am tarafından tunayashar

» Gezegenin Yeni İnsanları
Galatasaray bizi sahipsiz bıraktı Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2021 6:57 am tarafından tunayashar

» Hi ben Tuna
Galatasaray bizi sahipsiz bıraktı Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2021 6:40 am tarafından tunayashar

» Bize Sevmesini Öğretmediler Sevgili___________
Galatasaray bizi sahipsiz bıraktı Icon_minitimePtsi Nis. 30, 2012 11:14 pm tarafından duygu

» Gs'nin Son ve Harika Tezahüratı "Nevizade Geceleri"... mp3 indir
Galatasaray bizi sahipsiz bıraktı Icon_minitimeSalı Nis. 26, 2011 10:25 pm tarafından Serdar73

» Samet Aybaba kredi kartıyla kaleci almış !
Galatasaray bizi sahipsiz bıraktı Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 9:01 pm tarafından HayalGibi

» SEOUL HIREMCO F1,F2,X,TITANX ve TURBO-HD için Hazır Kanal Listesi
Galatasaray bizi sahipsiz bıraktı Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 5:44 pm tarafından eleman

» BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN..
Galatasaray bizi sahipsiz bıraktı Icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 5:28 am tarafından neslihan efran

» ahhh ahhh..
Galatasaray bizi sahipsiz bıraktı Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 6:36 am tarafından neslihan efran

» ANLASANA......
Galatasaray bizi sahipsiz bıraktı Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:15 am tarafından neslihan efran

» DÜŞKAVURAN...
Galatasaray bizi sahipsiz bıraktı Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:11 am tarafından neslihan efran

» HER AŞK KATİLİDİR BİR ÖNCEKİNİN..
Galatasaray bizi sahipsiz bıraktı Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:08 am tarafından neslihan efran

» YANLIŞ ANLA BENİ..
Galatasaray bizi sahipsiz bıraktı Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:03 am tarafından neslihan efran

» YİTİKLİĞİMİZE...
Galatasaray bizi sahipsiz bıraktı Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:59 am tarafından neslihan efran

» Yengeç Burcu (22 Haziran - 23 Temmuz)
Galatasaray bizi sahipsiz bıraktı Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:50 am tarafından neslihan efran

» git artık..
Galatasaray bizi sahipsiz bıraktı Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:46 am tarafından neslihan efran

» yok daha neler:d
Galatasaray bizi sahipsiz bıraktı Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:40 am tarafından neslihan efran

» kendimi ihbar ediyorummmm:D
Galatasaray bizi sahipsiz bıraktı Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 1:26 am tarafından HayalGibi

» Genç Kız ve Cinayet
Galatasaray bizi sahipsiz bıraktı Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 5:20 pm tarafından geceler67

» Facebook Bağlantı Sistemi
Galatasaray bizi sahipsiz bıraktı Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 4:31 pm tarafından HayalGibi

En iyi yollayıcılar
HayalGibi (888)
Galatasaray bizi sahipsiz bıraktı Bar_leftGalatasaray bizi sahipsiz bıraktı BarGalatasaray bizi sahipsiz bıraktı Bar_right 
GrkM (303)
Galatasaray bizi sahipsiz bıraktı Bar_leftGalatasaray bizi sahipsiz bıraktı BarGalatasaray bizi sahipsiz bıraktı Bar_right 
asalet_05 (261)
hüsna (183)
neslihan efran (145)
frenetico_angelo (128)
CanTanem (66)
Mv_FLZF (37)
SfenKs (29)
merdogan62 (17)

Anahtar-kelime

+1902  

Anket

Hayal Gibi Forum da en beğendiğiniz bölüm hangisi :)

Galatasaray bizi sahipsiz bıraktı Bar_left0%Galatasaray bizi sahipsiz bıraktı Bar_right 0% [ 0 ]
Galatasaray bizi sahipsiz bıraktı Bar_left20%Galatasaray bizi sahipsiz bıraktı Bar_right 20% [ 2 ]
Galatasaray bizi sahipsiz bıraktı Bar_left10%Galatasaray bizi sahipsiz bıraktı Bar_right 10% [ 1 ]
Galatasaray bizi sahipsiz bıraktı Bar_left10%Galatasaray bizi sahipsiz bıraktı Bar_right 10% [ 1 ]
Galatasaray bizi sahipsiz bıraktı Bar_left30%Galatasaray bizi sahipsiz bıraktı Bar_right 30% [ 3 ]
Galatasaray bizi sahipsiz bıraktı Bar_left0%Galatasaray bizi sahipsiz bıraktı Bar_right 0% [ 0 ]
Galatasaray bizi sahipsiz bıraktı Bar_left20%Galatasaray bizi sahipsiz bıraktı Bar_right 20% [ 2 ]

Toplam Oylar : 10

Ziyaretçi Defteri
Galatasaray bizi sahipsiz bıraktı Ziyare10
Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Hayal Gibi adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Hayal Gibi Forum adresi saklayın ve paylaşın

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Istatistikler
Toplam 1074 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: tunayashar

Kullanıcılarımız toplam 1543 mesaj attılar bunda 699 konu
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 181 kişi Ptsi Tem. 31, 2017 7:07 am tarihinde online oldu.
Hayal Gibi Forum Facebook
TopListler

TOPlist

Galatasaray bizi sahipsiz bıraktı

Galatasaray bizi sahipsiz bıraktı Empty Galatasaray bizi sahipsiz bıraktı

Mesaj tarafından HayalGibi C.tesi Tem. 11, 2009 11:27 pm

Galatasaray'dan ayrılması hemen hemen kesinleşen Necati Ateş, giderayak Radyospor'a çok çarpıcı açıklamalar yaptı.

Lincoln onurlu mücadele etmedi
Galatasaray'da iplerin kopma noktasına geldiği Lincoln'ün arkadaşları gibi onurlu mücadele etmediğini söyleyen Necati Ateş, Brezilyalı oyuncuya çok fazla sabır gösterildiğini söyledi. Necati Ateşi, "Lincoln çok yetenekli bir futbolcu ama aynı şeyi karekteri için söylenemez. Takım arkadaşlarını hep yalnız bıraktı. Lincoln'e çok fazla sabır gösterildi. Takım içnde arkadaşlığı, uyumu bozuyorsa takım arkadaşları tavır koyacaktı ama futbolculardan önce yönetimin tavır koyması çok daha önemliydi. Bence Lincoln için çok geç alınmış bir karar. Galatasaray'ın parasına yazık oldu.

Lincoln bu paraları başka bir yerde kazanamaz
İspanyollar, yerli oyunculara verdikleri değeri yabancıya vermiyorlar. Kendi oyuncularını ezdirmiyorlar. Türkiye'de yabancılar her zaman el üstünde tutulur. Yabancı fıtbolcular Türkiye'ye para kazanmak için geliyor. Lincoln Galatasaray'dan kazandığı paraları asla başka bir yerde kazanamaz. Lincoln eğer arkadaşları kadar takıma sahip çıksa, onlar kadar onurlu mücadele etse, camia onu omuzlarında taşırdı. Hagi, Popescu, Mondragon örnekleri karşımızda duruyor." dedi.

- EVET TFF'YE BAŞVURDUM -
Transfer görüşmelerinin devam ettiğini söyleyen milli futbolcu, yurt dışında oynamaya yakın olduğunu ancak Galatasaray ile yollarını ayırmadığı için sonuç alamadıklarını ifade ederek, Galatasaray'dan alacaklarını da tahsil edemedği için TFF'ye başvurduğunu söyleyip, çok kunuşulacak açıklamalar yaptı. "Türkiye'de nasıl ki yabancı futbolcu ve teknik adamların hakları varsa Türk futbolcusunun da hakları var." diyen Necati'nin açıklamalrı şöyle;

"Evet Futbol Federasyonu'na Galatasaray'dan paramı almak için başvurdum. Geçen yıldan ve bu yıldan alacaklarım kaldığı için malesef federasyona başvurdum. Başvuru yapmadan önce menajerim gerekli görüşmeleri yaptı. Galatasaray'da kimsenin parası kalmadı ama malesef bunu yapmak durumunda kaldım. Ben haklarımı kullanmaya çalışıyorum. Kimse bunu yanlış anlamasın. Benim bir yıl daha sözleşmem var ve bana git diyorlar. Ben de en doğal haklarımı savunarak bunları talep ediyorum."

- KONUŞMAYACAKTIM AMA GAZETECİLERE ADNAN SEZGİN SÖYLEMİŞ -
Bu duruma düşmeyi, Galatasaray'ı şikayet eden bir oyuncu durumuna düşmeyi istemediğini de belirten Necati, şikayetin basına sızmasında kendisinin hiç bir dahli olmadığını belirterek şöyle konuştu;

"Bir kaç gazeteci aradı ve 'bu olay doğrumu' diye sordular. Ben de kimden öğrendiklerini sordum. Adnan Sezgin söylemiş. Federasyondan öğrenmelerini beklerken Galatasaray'ın kendi yöneticileri bunu söylemiş. Hakkımda söylenenlere saygı duyarım ama kimseye haklarımı ezdirmem. Bu duyurulmasaydı eğer, ben konuşmayacaktım. Bugüne kadar hep sustum, hep iyi niyetli davrandım. Galatasaray ve Galatasaray Yöneticileri hakkında kötü bir şey söylemedim, söylemeyeceğim de. Türk futbolcular kendilirini savunmalı. Ben haklarımı savunacağım. Galatasaray'a hizmet ettim. Elimde bir kontrat var, burada yazan paralar var. Bana git diyorlarsa karşılığını almam gerekiyor. Ne yurt dışı ne de yurt içinde ben bu paraları gideceğim yerde alacağımı düşünmüyorum."

- BİZ SAHİPSİZ MİYİZ? -
Galatasaray'ın Lincoln meselesini çok rahat çözemeyeceğini de belirten Necati, ''Lincoln dünyanın parasını alıp giderken, biz sahipsiz miyiz? Niye bu kadar kendimizi geri plana atalım. Biz de bu ülkenin evladıyız. Sözleşme devam ederken git demek kolay ama kontrat var. Geçen sezon İspanya'ya giderken dünyanın parasını bırakıp gittim.'' dedi.

Bugüne kadar TFF'ye başvurduğunu menajerine bile söylemediğini de belirten Necati Ateş, ''Ama bu yazılmasaydı, duyrulmasaydı eğer konuşmayacaktım. Burada bunları konuşmak hoşuma gitmiyor. Ben yanlış bir şey konuşmak istemiyorum, hakkımı savunuyorum ve bunada herkes saygı duymalı." dedi.

- ARDA DAHA ÇOK SORUMLULUK ALACAK -
Galatasaray'da Arda'nın kaptan olmasını da değerlendiren Necati Ateş, "Arda'ya kaptanlık hayırlı olsun. Sorumlulukları artacak çünkü çok büyük bir camianın kaptanlığını yapacak." dedi.
HayalGibi
HayalGibi
ADMİN
ADMİN

Tuttuğu Takım : Galatasaraylı
Ruh Hali : Keyifli
Başak Keçi
Rep Gücü : 2394
Başarı Sistemi : 6

https://hayalgibi.forum.st

- Similar topics