Hayal Gibi Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Atatürk ve Türk Bayrağı
seninle olmanın en güzel yanı_CAN YÜCEL.. Atatur10
Giriş yap

Şifremi unuttum

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Şeytanlar Kongresi
seninle olmanın en güzel yanı_CAN YÜCEL.. Icon_minitimePerş. Nis. 15, 2021 1:49 am tarafından tunayashar

» Gezegenin Yeni İnsanları
seninle olmanın en güzel yanı_CAN YÜCEL.. Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2021 6:57 am tarafından tunayashar

» Hi ben Tuna
seninle olmanın en güzel yanı_CAN YÜCEL.. Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2021 6:40 am tarafından tunayashar

» Bize Sevmesini Öğretmediler Sevgili___________
seninle olmanın en güzel yanı_CAN YÜCEL.. Icon_minitimePtsi Nis. 30, 2012 11:14 pm tarafından duygu

» Gs'nin Son ve Harika Tezahüratı "Nevizade Geceleri"... mp3 indir
seninle olmanın en güzel yanı_CAN YÜCEL.. Icon_minitimeSalı Nis. 26, 2011 10:25 pm tarafından Serdar73

» Samet Aybaba kredi kartıyla kaleci almış !
seninle olmanın en güzel yanı_CAN YÜCEL.. Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 9:01 pm tarafından HayalGibi

» SEOUL HIREMCO F1,F2,X,TITANX ve TURBO-HD için Hazır Kanal Listesi
seninle olmanın en güzel yanı_CAN YÜCEL.. Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 5:44 pm tarafından eleman

» BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN..
seninle olmanın en güzel yanı_CAN YÜCEL.. Icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 5:28 am tarafından neslihan efran

» ahhh ahhh..
seninle olmanın en güzel yanı_CAN YÜCEL.. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 6:36 am tarafından neslihan efran

» ANLASANA......
seninle olmanın en güzel yanı_CAN YÜCEL.. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:15 am tarafından neslihan efran

» DÜŞKAVURAN...
seninle olmanın en güzel yanı_CAN YÜCEL.. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:11 am tarafından neslihan efran

» HER AŞK KATİLİDİR BİR ÖNCEKİNİN..
seninle olmanın en güzel yanı_CAN YÜCEL.. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:08 am tarafından neslihan efran

» YANLIŞ ANLA BENİ..
seninle olmanın en güzel yanı_CAN YÜCEL.. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:03 am tarafından neslihan efran

» YİTİKLİĞİMİZE...
seninle olmanın en güzel yanı_CAN YÜCEL.. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:59 am tarafından neslihan efran

» Yengeç Burcu (22 Haziran - 23 Temmuz)
seninle olmanın en güzel yanı_CAN YÜCEL.. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:50 am tarafından neslihan efran

» git artık..
seninle olmanın en güzel yanı_CAN YÜCEL.. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:46 am tarafından neslihan efran

» yok daha neler:d
seninle olmanın en güzel yanı_CAN YÜCEL.. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:40 am tarafından neslihan efran

» kendimi ihbar ediyorummmm:D
seninle olmanın en güzel yanı_CAN YÜCEL.. Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 1:26 am tarafından HayalGibi

» Genç Kız ve Cinayet
seninle olmanın en güzel yanı_CAN YÜCEL.. Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 5:20 pm tarafından geceler67

» Facebook Bağlantı Sistemi
seninle olmanın en güzel yanı_CAN YÜCEL.. Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 4:31 pm tarafından HayalGibi

En iyi yollayıcılar
HayalGibi (888)
seninle olmanın en güzel yanı_CAN YÜCEL.. Bar_leftseninle olmanın en güzel yanı_CAN YÜCEL.. Barseninle olmanın en güzel yanı_CAN YÜCEL.. Bar_right 
GrkM (303)
seninle olmanın en güzel yanı_CAN YÜCEL.. Bar_leftseninle olmanın en güzel yanı_CAN YÜCEL.. Barseninle olmanın en güzel yanı_CAN YÜCEL.. Bar_right 
asalet_05 (261)
hüsna (183)
neslihan efran (145)
frenetico_angelo (128)
CanTanem (66)
Mv_FLZF (37)
SfenKs (29)
merdogan62 (17)

Anahtar-kelime

+1902  

Anket

Hayal Gibi Forum da en beğendiğiniz bölüm hangisi :)

seninle olmanın en güzel yanı_CAN YÜCEL.. Bar_left0%seninle olmanın en güzel yanı_CAN YÜCEL.. Bar_right 0% [ 0 ]
seninle olmanın en güzel yanı_CAN YÜCEL.. Bar_left20%seninle olmanın en güzel yanı_CAN YÜCEL.. Bar_right 20% [ 2 ]
seninle olmanın en güzel yanı_CAN YÜCEL.. Bar_left10%seninle olmanın en güzel yanı_CAN YÜCEL.. Bar_right 10% [ 1 ]
seninle olmanın en güzel yanı_CAN YÜCEL.. Bar_left10%seninle olmanın en güzel yanı_CAN YÜCEL.. Bar_right 10% [ 1 ]
seninle olmanın en güzel yanı_CAN YÜCEL.. Bar_left30%seninle olmanın en güzel yanı_CAN YÜCEL.. Bar_right 30% [ 3 ]
seninle olmanın en güzel yanı_CAN YÜCEL.. Bar_left0%seninle olmanın en güzel yanı_CAN YÜCEL.. Bar_right 0% [ 0 ]
seninle olmanın en güzel yanı_CAN YÜCEL.. Bar_left20%seninle olmanın en güzel yanı_CAN YÜCEL.. Bar_right 20% [ 2 ]

Toplam Oylar : 10

Ziyaretçi Defteri
seninle olmanın en güzel yanı_CAN YÜCEL.. Ziyare10
Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Hayal Gibi adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Hayal Gibi Forum adresi saklayın ve paylaşın

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Istatistikler
Toplam 1074 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: tunayashar

Kullanıcılarımız toplam 1543 mesaj attılar bunda 699 konu
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 181 kişi Ptsi Tem. 31, 2017 7:07 am tarihinde online oldu.
Hayal Gibi Forum Facebook
TopListler

TOPlist

seninle olmanın en güzel yanı_CAN YÜCEL..

seninle olmanın en güzel yanı_CAN YÜCEL.. Empty seninle olmanın en güzel yanı_CAN YÜCEL..

Mesaj tarafından neslihan efran Perş. Ocak 28, 2010 7:48 pm

Seninle olmanın en güzel yanı ne biliyor musun?
Elin elime değmeden avuçlarımı terleten sıcaklığını taa içimde hissetmek.

Seninle olmanın en kötü yanı ne biliyor musun?
''Seni seviyorum'' sözcüğü dilimin ucunu ısırırken her konuşmamızda boş yere saatlerce havadan sudan söz etmek.

Seninle olmanın en heyecanlı yanı ne biliyor musun?
Aynı şeyleri seninle aynı anda düşünmek birlikte ağlamak gülmek. Ve buradayken bile seni çılgınca özlemek...

Seninle olmanın en acı yanı ne biliyor musun?
Seni hiç tanımadığım bir sürü insanlarla paylaşmak. Senin yanında olan, seninle konuşan herkesi çocukça kıskanmak.

Seninle olmanın en mutlu yanı ne biliyor musun?
Tanıdık birileriyle karşılaşma tedirginliği ile yollarda yürümek yan yana... Elimdeki şemsiyeye inat yağmurda ıslanmak birlikte. Elimde kır çiçeğiyle seni beklemek... Aynı mekanlarda aynı yiyecekleri yemek.

Seninle olmanın en romantik yanı ne biliyor musun?
Sensiz gecelerde sana söyleyemediklerimi yıldızlara aya anlatmak... Okuduğum kitabın sayfalarında dinlediğim şarkıların türkülerin şiirlerin her mısrasında seni bulmak.

Seninle olmanın en zor yanı ne biliyor musun?
Seni kaybetme korkusuyla hayatta ilk kez tattığım o tarifsiz duygularımı umut denizinin ortasında küreksiz bir sandala hapsetmek. Sevgili yerine yıllarca dost kalmayı başarmak. Yalın ayak yürümek bıçağın en keskin yerinde. Kanadıkça tuz yerine gözyaşlarımı basmak yüreğime.

Seninle olmanın tek yan etkisi ne biliyor musun?
Nereden bileceksin?
Sen benimle hiç olmadın ki. Olsaydın avuçlarım terlemezdi... Isırmazdım dilimin ucunu... Özlemezdim seni yanımdayken.Kıskanmazdım.

Korkmazdım yollarda yürümekten. Islanmazdım yağmurlarda... Yıldızlara aya dert yanmaz, böyle her şarkıda serhoş olmazdım.

Korkmazdım seni kaybetmekten ayaklarım kan revan atlardım sandaldan denize... Ve her kulaçta haykırırdım seni..

Ama sen hiç benimle olmadın ki...
YA AKLIN BAŞKA YERLERDEYDİ YA YÜREĞİN...

neslihan efran
neslihan efran
Moderatör
Moderatör

Tuttuğu Takım : Fenerbahçeli
Ruh Hali : Mutlu
Yengeç Ejderha
Rep Gücü : 400
Başarı Sistemi : 1
İş/Hobiler : RADYOCU:) - DANIŞMAN
Lakap : DJ:))

- Similar topics