Hayal Gibi Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Atatürk ve Türk Bayrağı
Gelişinin Bahar Koydum Adını...! Atatur10
Giriş yap

Şifremi unuttum

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Şeytanlar Kongresi
Gelişinin Bahar Koydum Adını...! Icon_minitimePerş. Nis. 15, 2021 1:49 am tarafından tunayashar

» Gezegenin Yeni İnsanları
Gelişinin Bahar Koydum Adını...! Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2021 6:57 am tarafından tunayashar

» Hi ben Tuna
Gelişinin Bahar Koydum Adını...! Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2021 6:40 am tarafından tunayashar

» Bize Sevmesini Öğretmediler Sevgili___________
Gelişinin Bahar Koydum Adını...! Icon_minitimePtsi Nis. 30, 2012 11:14 pm tarafından duygu

» Gs'nin Son ve Harika Tezahüratı "Nevizade Geceleri"... mp3 indir
Gelişinin Bahar Koydum Adını...! Icon_minitimeSalı Nis. 26, 2011 10:25 pm tarafından Serdar73

» Samet Aybaba kredi kartıyla kaleci almış !
Gelişinin Bahar Koydum Adını...! Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 9:01 pm tarafından HayalGibi

» SEOUL HIREMCO F1,F2,X,TITANX ve TURBO-HD için Hazır Kanal Listesi
Gelişinin Bahar Koydum Adını...! Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 5:44 pm tarafından eleman

» BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN..
Gelişinin Bahar Koydum Adını...! Icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 5:28 am tarafından neslihan efran

» ahhh ahhh..
Gelişinin Bahar Koydum Adını...! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 6:36 am tarafından neslihan efran

» ANLASANA......
Gelişinin Bahar Koydum Adını...! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:15 am tarafından neslihan efran

» DÜŞKAVURAN...
Gelişinin Bahar Koydum Adını...! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:11 am tarafından neslihan efran

» HER AŞK KATİLİDİR BİR ÖNCEKİNİN..
Gelişinin Bahar Koydum Adını...! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:08 am tarafından neslihan efran

» YANLIŞ ANLA BENİ..
Gelişinin Bahar Koydum Adını...! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:03 am tarafından neslihan efran

» YİTİKLİĞİMİZE...
Gelişinin Bahar Koydum Adını...! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:59 am tarafından neslihan efran

» Yengeç Burcu (22 Haziran - 23 Temmuz)
Gelişinin Bahar Koydum Adını...! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:50 am tarafından neslihan efran

» git artık..
Gelişinin Bahar Koydum Adını...! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:46 am tarafından neslihan efran

» yok daha neler:d
Gelişinin Bahar Koydum Adını...! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:40 am tarafından neslihan efran

» kendimi ihbar ediyorummmm:D
Gelişinin Bahar Koydum Adını...! Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 1:26 am tarafından HayalGibi

» Genç Kız ve Cinayet
Gelişinin Bahar Koydum Adını...! Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 5:20 pm tarafından geceler67

» Facebook Bağlantı Sistemi
Gelişinin Bahar Koydum Adını...! Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 4:31 pm tarafından HayalGibi

En iyi yollayıcılar
HayalGibi (888)
Gelişinin Bahar Koydum Adını...! Bar_leftGelişinin Bahar Koydum Adını...! BarGelişinin Bahar Koydum Adını...! Bar_right 
GrkM (303)
Gelişinin Bahar Koydum Adını...! Bar_leftGelişinin Bahar Koydum Adını...! BarGelişinin Bahar Koydum Adını...! Bar_right 
asalet_05 (261)
hüsna (183)
neslihan efran (145)
frenetico_angelo (128)
CanTanem (66)
Mv_FLZF (37)
SfenKs (29)
merdogan62 (17)

Anahtar-kelime

+1902  

Anket

Hayal Gibi Forum da en beğendiğiniz bölüm hangisi :)

Gelişinin Bahar Koydum Adını...! Bar_left0%Gelişinin Bahar Koydum Adını...! Bar_right 0% [ 0 ]
Gelişinin Bahar Koydum Adını...! Bar_left20%Gelişinin Bahar Koydum Adını...! Bar_right 20% [ 2 ]
Gelişinin Bahar Koydum Adını...! Bar_left10%Gelişinin Bahar Koydum Adını...! Bar_right 10% [ 1 ]
Gelişinin Bahar Koydum Adını...! Bar_left10%Gelişinin Bahar Koydum Adını...! Bar_right 10% [ 1 ]
Gelişinin Bahar Koydum Adını...! Bar_left30%Gelişinin Bahar Koydum Adını...! Bar_right 30% [ 3 ]
Gelişinin Bahar Koydum Adını...! Bar_left0%Gelişinin Bahar Koydum Adını...! Bar_right 0% [ 0 ]
Gelişinin Bahar Koydum Adını...! Bar_left20%Gelişinin Bahar Koydum Adını...! Bar_right 20% [ 2 ]

Toplam Oylar : 10

Ziyaretçi Defteri
Gelişinin Bahar Koydum Adını...! Ziyare10
Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Hayal Gibi adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Hayal Gibi Forum adresi saklayın ve paylaşın

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Istatistikler
Toplam 1074 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: tunayashar

Kullanıcılarımız toplam 1543 mesaj attılar bunda 699 konu
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 181 kişi Ptsi Tem. 31, 2017 7:07 am tarihinde online oldu.
Hayal Gibi Forum Facebook
TopListler

TOPlist

Gelişinin Bahar Koydum Adını...!

2 posters

Gül Gelişinin Bahar Koydum Adını...!

Mesaj tarafından HayalGibi C.tesi Ağus. 29, 2009 8:02 pm

Gelişinin Bahar Koydum Adını...! 35071610

Ruhumun ve kalbimin efendisi...Ben varlığının aşığı,yokluğunun kölesi...Bulamadım her ne yana gitsem şefkatinin tadını.Sen benim güneşimsin Efendim bundandır,gelişinin bahar koydum adını...

Hangi dağ,hangi deniz senden habersiz?Hangi kuş kanadını senin aşkınla çırpmıyor?Ve hangi duayı çeviriyor Rabb'im,içinde varsa bilmediğimiz;hangi dağ,hangi deniz senden habersiz?

Ne büyüksün ey Allah'ın Rasulü! Asırlar sonra hala senin eşsiz sözlerin aydınlatıyor neslimizi.Ümmetin olmak ne büyük şerefmiş meğer.Sırf bunun şükrü için kapansa alnımız secdeye,kim bilir kaç asır yatıp kalkmalı o yerde?..

Saadet asrına uzak yaratmış Rabbim bizleri.Şüphesiz bu en büyük öksüzlüğümüz.Ama öyle kelamlar dökülüyor ki gül kokulu ağzından nice mübarek sahabeye"arkadaşım" diyen mübarek dilin bizi "kardeş"belleyip sarıyor göğsünü.Ve biraz olsun hafifliyor boynu büküklüğümüz.

Biz ki bedenen sana uzak,biz ki yolumuz hep tuzak...Biz modern çağın sefil çocukları,karanlık dünlerin aydınlık yarınları...Biz senin kardeşin,biz senin ümmetin...Seni hiç görememiş olsak da içimizi titretiyor düşümüzdeki halin.

Hislerimizi samimi gelmiyor mu sana Ey Allah'ın Rasulü? Konuştuklarımız,yazdıklarımız arasında koca bir dağ duruyor değil mi?Ne babanı görmemen,ne anneni ufacık yaşta kaybetmen.Hiçbiri ümmetinin bugünkü hali kadar öksüz koymadı seni...Biz...Kalanlar...Geridekiler...Sana yaraşır bir ümmet olamadık.Layıkıyla çıkabilmek için karşına,her gün yeni baştan düştük yollara,hayat kaygısına yenik düştü bedenlerimiz her seferinde yarım kaldık,yıkıldık.

Rabbin huzurunda bize kefil olduğun gün geliyor hatırına.Seni mahcup ettiğimiz için,vefasızlıklarımız ve zaman zaman hayasızlıklarımız için yine de sen utanıyorsun bizim yerimize.Kıyamıyorsun çinkü bize."Ümmetim"diyorsun ve yer gök titriyor her hecende.

Biz sana muhtaç,gönlü sana aç...Gözlerimizde nursun,başımızda taç.Açtık ellerimizi göğe ve başlarımız yerde.Koyma bizi sensiz,bırakma bizi sensiz,bırakma mahşer gününde.Şefaatini saç üstümüze,toprağa tohum eker gibi.Şefaatin ilaç ya Rasulallah,biz ona muhtaç...Bırakma bizi o mahşer gününde.

Ne demeli?Nasıl anlatmalı?Ne yazmalı daha bu dar zemine?Sen sonsuzlıktasın sonsuzluk seni sevmede.Bırak kaybolup gidelim senin nur ikliminde.Yalnız tek gerçek var bildiğimiz;Sünnetine yoğrulmak,neslini mürşid bilip ardı sıra yol almak.Ne demeli daha,ne yazmalı bu yere?Sen sonsuzluktasın Ya Rasullallah,sonsuzluk seni sevmede...

Sen ruhumun ve kalbimin efendisi.Ben varlığının aşığı,yokluğunun kölesi. Bulamadım ne yana gitsem şefkatinin tadını.Sen benim güneşimsin Efendim,bundandır,gelişinin bahar koydum adını...
HayalGibi
HayalGibi
ADMİN
ADMİN

Tuttuğu Takım : Galatasaraylı
Ruh Hali : Keyifli
Başak Keçi
Rep Gücü : 2394
Başarı Sistemi : 6

https://hayalgibi.forum.st

Gül Geri: Gelişinin Bahar Koydum Adını...!

Mesaj tarafından asalet_05 Ptsi Ağus. 31, 2009 2:14 pm

oooo harika bir eser
asalet_05
asalet_05
Bağımlı
Bağımlı

Tuttuğu Takım : Fenerbahçeli
Ruh Hali : Sakin
Başak Kaplan
Rep Gücü : 401
Başarı Sistemi : 0