Hayal Gibi Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Atatürk ve Türk Bayrağı
»¦« Bana Asla... Asla Deme !!! '' »¦« Atatur10
Giriş yap

Şifremi unuttum

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Şeytanlar Kongresi
»¦« Bana Asla... Asla Deme !!! '' »¦« Icon_minitimePerş. Nis. 15, 2021 1:49 am tarafından tunayashar

» Gezegenin Yeni İnsanları
»¦« Bana Asla... Asla Deme !!! '' »¦« Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2021 6:57 am tarafından tunayashar

» Hi ben Tuna
»¦« Bana Asla... Asla Deme !!! '' »¦« Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2021 6:40 am tarafından tunayashar

» Bize Sevmesini Öğretmediler Sevgili___________
»¦« Bana Asla... Asla Deme !!! '' »¦« Icon_minitimePtsi Nis. 30, 2012 11:14 pm tarafından duygu

» Gs'nin Son ve Harika Tezahüratı "Nevizade Geceleri"... mp3 indir
»¦« Bana Asla... Asla Deme !!! '' »¦« Icon_minitimeSalı Nis. 26, 2011 10:25 pm tarafından Serdar73

» Samet Aybaba kredi kartıyla kaleci almış !
»¦« Bana Asla... Asla Deme !!! '' »¦« Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 9:01 pm tarafından HayalGibi

» SEOUL HIREMCO F1,F2,X,TITANX ve TURBO-HD için Hazır Kanal Listesi
»¦« Bana Asla... Asla Deme !!! '' »¦« Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 5:44 pm tarafından eleman

» BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN..
»¦« Bana Asla... Asla Deme !!! '' »¦« Icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 5:28 am tarafından neslihan efran

» ahhh ahhh..
»¦« Bana Asla... Asla Deme !!! '' »¦« Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 6:36 am tarafından neslihan efran

» ANLASANA......
»¦« Bana Asla... Asla Deme !!! '' »¦« Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:15 am tarafından neslihan efran

» DÜŞKAVURAN...
»¦« Bana Asla... Asla Deme !!! '' »¦« Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:11 am tarafından neslihan efran

» HER AŞK KATİLİDİR BİR ÖNCEKİNİN..
»¦« Bana Asla... Asla Deme !!! '' »¦« Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:08 am tarafından neslihan efran

» YANLIŞ ANLA BENİ..
»¦« Bana Asla... Asla Deme !!! '' »¦« Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:03 am tarafından neslihan efran

» YİTİKLİĞİMİZE...
»¦« Bana Asla... Asla Deme !!! '' »¦« Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:59 am tarafından neslihan efran

» Yengeç Burcu (22 Haziran - 23 Temmuz)
»¦« Bana Asla... Asla Deme !!! '' »¦« Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:50 am tarafından neslihan efran

» git artık..
»¦« Bana Asla... Asla Deme !!! '' »¦« Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:46 am tarafından neslihan efran

» yok daha neler:d
»¦« Bana Asla... Asla Deme !!! '' »¦« Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:40 am tarafından neslihan efran

» kendimi ihbar ediyorummmm:D
»¦« Bana Asla... Asla Deme !!! '' »¦« Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 1:26 am tarafından HayalGibi

» Genç Kız ve Cinayet
»¦« Bana Asla... Asla Deme !!! '' »¦« Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 5:20 pm tarafından geceler67

» Facebook Bağlantı Sistemi
»¦« Bana Asla... Asla Deme !!! '' »¦« Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 4:31 pm tarafından HayalGibi

En iyi yollayıcılar
HayalGibi (888)
»¦« Bana Asla... Asla Deme !!! '' »¦« Bar_left»¦« Bana Asla... Asla Deme !!! '' »¦« Bar»¦« Bana Asla... Asla Deme !!! '' »¦« Bar_right 
GrkM (303)
»¦« Bana Asla... Asla Deme !!! '' »¦« Bar_left»¦« Bana Asla... Asla Deme !!! '' »¦« Bar»¦« Bana Asla... Asla Deme !!! '' »¦« Bar_right 
asalet_05 (261)
hüsna (183)
neslihan efran (145)
frenetico_angelo (128)
CanTanem (66)
Mv_FLZF (37)
SfenKs (29)
merdogan62 (17)

Anahtar-kelime

+1902  

Anket

Hayal Gibi Forum da en beğendiğiniz bölüm hangisi :)

»¦« Bana Asla... Asla Deme !!! '' »¦« Bar_left0%»¦« Bana Asla... Asla Deme !!! '' »¦« Bar_right 0% [ 0 ]
»¦« Bana Asla... Asla Deme !!! '' »¦« Bar_left20%»¦« Bana Asla... Asla Deme !!! '' »¦« Bar_right 20% [ 2 ]
»¦« Bana Asla... Asla Deme !!! '' »¦« Bar_left10%»¦« Bana Asla... Asla Deme !!! '' »¦« Bar_right 10% [ 1 ]
»¦« Bana Asla... Asla Deme !!! '' »¦« Bar_left10%»¦« Bana Asla... Asla Deme !!! '' »¦« Bar_right 10% [ 1 ]
»¦« Bana Asla... Asla Deme !!! '' »¦« Bar_left30%»¦« Bana Asla... Asla Deme !!! '' »¦« Bar_right 30% [ 3 ]
»¦« Bana Asla... Asla Deme !!! '' »¦« Bar_left0%»¦« Bana Asla... Asla Deme !!! '' »¦« Bar_right 0% [ 0 ]
»¦« Bana Asla... Asla Deme !!! '' »¦« Bar_left20%»¦« Bana Asla... Asla Deme !!! '' »¦« Bar_right 20% [ 2 ]

Toplam Oylar : 10

Ziyaretçi Defteri
»¦« Bana Asla... Asla Deme !!! '' »¦« Ziyare10
Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Hayal Gibi adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Hayal Gibi Forum adresi saklayın ve paylaşın

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Istatistikler
Toplam 1074 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: tunayashar

Kullanıcılarımız toplam 1543 mesaj attılar bunda 699 konu
Kimler hatta?
Toplam 8 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 8 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 181 kişi Ptsi Tem. 31, 2017 7:07 am tarihinde online oldu.
Hayal Gibi Forum Facebook
TopListler

TOPlist

»¦« Bana Asla... Asla Deme !!! '' »¦«

GMT + 9 Hours »¦« Bana Asla... Asla Deme !!! '' »¦«

Mesaj tarafından CanTanem Paz Ağus. 16, 2009 1:37 am

BANA ASLA...
ASLA DEME
!___

»¦« Bana Asla... Asla Deme !!! '' »¦« Kebelek

Asla VAZGEÇMEM demiştin! ! !
Gözlerimi görmezsen hani dünyan kararacaktI?
Sesimi duymazsan hani çıldırırdın???
Ne oldu?
Ah benim yanar döner yüreklim...
Bıkmadın mı mi gidip gidip dönmelerinden?
Yeminlerinden...
Daha kaç kez affedilir bir yürek?
Daha ne kadar yaşanır kör bakarak?
Biliyor musun?
Seni her affedişimde sevgili olarak değil
Yardıma muhtaç eski bir dost misali aldım yüreğime....
Şimdi en acısı bu olmalı sana...
ve unutma ki asla...ASLA deme dostum !!!

Alıntı
CanTanem
CanTanem
Isınan
Isınan

Tuttuğu Takım : Fenerbahçeli
Ruh Hali : Melek
Ikizler Horoz
Rep Gücü : 186
Başarı Sistemi : 1
Lakap : OPeriKızı

- Similar topics