Hayal Gibi Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Atatürk ve Türk Bayrağı
♥ღ♥ Herkes Konuştuğunu Yazar Bense Sustuklarımı ♥ღ♥ Atatur10
Giriş yap

Şifremi unuttum

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Şeytanlar Kongresi
♥ღ♥ Herkes Konuştuğunu Yazar Bense Sustuklarımı ♥ღ♥ Icon_minitimePerş. Nis. 15, 2021 1:49 am tarafından tunayashar

» Gezegenin Yeni İnsanları
♥ღ♥ Herkes Konuştuğunu Yazar Bense Sustuklarımı ♥ღ♥ Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2021 6:57 am tarafından tunayashar

» Hi ben Tuna
♥ღ♥ Herkes Konuştuğunu Yazar Bense Sustuklarımı ♥ღ♥ Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2021 6:40 am tarafından tunayashar

» Bize Sevmesini Öğretmediler Sevgili___________
♥ღ♥ Herkes Konuştuğunu Yazar Bense Sustuklarımı ♥ღ♥ Icon_minitimePtsi Nis. 30, 2012 11:14 pm tarafından duygu

» Gs'nin Son ve Harika Tezahüratı "Nevizade Geceleri"... mp3 indir
♥ღ♥ Herkes Konuştuğunu Yazar Bense Sustuklarımı ♥ღ♥ Icon_minitimeSalı Nis. 26, 2011 10:25 pm tarafından Serdar73

» Samet Aybaba kredi kartıyla kaleci almış !
♥ღ♥ Herkes Konuştuğunu Yazar Bense Sustuklarımı ♥ღ♥ Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 9:01 pm tarafından HayalGibi

» SEOUL HIREMCO F1,F2,X,TITANX ve TURBO-HD için Hazır Kanal Listesi
♥ღ♥ Herkes Konuştuğunu Yazar Bense Sustuklarımı ♥ღ♥ Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 5:44 pm tarafından eleman

» BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN..
♥ღ♥ Herkes Konuştuğunu Yazar Bense Sustuklarımı ♥ღ♥ Icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 5:28 am tarafından neslihan efran

» ahhh ahhh..
♥ღ♥ Herkes Konuştuğunu Yazar Bense Sustuklarımı ♥ღ♥ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 6:36 am tarafından neslihan efran

» ANLASANA......
♥ღ♥ Herkes Konuştuğunu Yazar Bense Sustuklarımı ♥ღ♥ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:15 am tarafından neslihan efran

» DÜŞKAVURAN...
♥ღ♥ Herkes Konuştuğunu Yazar Bense Sustuklarımı ♥ღ♥ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:11 am tarafından neslihan efran

» HER AŞK KATİLİDİR BİR ÖNCEKİNİN..
♥ღ♥ Herkes Konuştuğunu Yazar Bense Sustuklarımı ♥ღ♥ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:08 am tarafından neslihan efran

» YANLIŞ ANLA BENİ..
♥ღ♥ Herkes Konuştuğunu Yazar Bense Sustuklarımı ♥ღ♥ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:03 am tarafından neslihan efran

» YİTİKLİĞİMİZE...
♥ღ♥ Herkes Konuştuğunu Yazar Bense Sustuklarımı ♥ღ♥ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:59 am tarafından neslihan efran

» Yengeç Burcu (22 Haziran - 23 Temmuz)
♥ღ♥ Herkes Konuştuğunu Yazar Bense Sustuklarımı ♥ღ♥ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:50 am tarafından neslihan efran

» git artık..
♥ღ♥ Herkes Konuştuğunu Yazar Bense Sustuklarımı ♥ღ♥ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:46 am tarafından neslihan efran

» yok daha neler:d
♥ღ♥ Herkes Konuştuğunu Yazar Bense Sustuklarımı ♥ღ♥ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:40 am tarafından neslihan efran

» kendimi ihbar ediyorummmm:D
♥ღ♥ Herkes Konuştuğunu Yazar Bense Sustuklarımı ♥ღ♥ Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 1:26 am tarafından HayalGibi

» Genç Kız ve Cinayet
♥ღ♥ Herkes Konuştuğunu Yazar Bense Sustuklarımı ♥ღ♥ Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 5:20 pm tarafından geceler67

» Facebook Bağlantı Sistemi
♥ღ♥ Herkes Konuştuğunu Yazar Bense Sustuklarımı ♥ღ♥ Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 4:31 pm tarafından HayalGibi

En iyi yollayıcılar
HayalGibi (888)
♥ღ♥ Herkes Konuştuğunu Yazar Bense Sustuklarımı ♥ღ♥ Bar_left♥ღ♥ Herkes Konuştuğunu Yazar Bense Sustuklarımı ♥ღ♥ Bar♥ღ♥ Herkes Konuştuğunu Yazar Bense Sustuklarımı ♥ღ♥ Bar_right 
GrkM (303)
♥ღ♥ Herkes Konuştuğunu Yazar Bense Sustuklarımı ♥ღ♥ Bar_left♥ღ♥ Herkes Konuştuğunu Yazar Bense Sustuklarımı ♥ღ♥ Bar♥ღ♥ Herkes Konuştuğunu Yazar Bense Sustuklarımı ♥ღ♥ Bar_right 
asalet_05 (261)
hüsna (183)
neslihan efran (145)
frenetico_angelo (128)
CanTanem (66)
Mv_FLZF (37)
SfenKs (29)
merdogan62 (17)

Anahtar-kelime

+1902  

Anket

Hayal Gibi Forum da en beğendiğiniz bölüm hangisi :)

♥ღ♥ Herkes Konuştuğunu Yazar Bense Sustuklarımı ♥ღ♥ Bar_left0%♥ღ♥ Herkes Konuştuğunu Yazar Bense Sustuklarımı ♥ღ♥ Bar_right 0% [ 0 ]
♥ღ♥ Herkes Konuştuğunu Yazar Bense Sustuklarımı ♥ღ♥ Bar_left20%♥ღ♥ Herkes Konuştuğunu Yazar Bense Sustuklarımı ♥ღ♥ Bar_right 20% [ 2 ]
♥ღ♥ Herkes Konuştuğunu Yazar Bense Sustuklarımı ♥ღ♥ Bar_left10%♥ღ♥ Herkes Konuştuğunu Yazar Bense Sustuklarımı ♥ღ♥ Bar_right 10% [ 1 ]
♥ღ♥ Herkes Konuştuğunu Yazar Bense Sustuklarımı ♥ღ♥ Bar_left10%♥ღ♥ Herkes Konuştuğunu Yazar Bense Sustuklarımı ♥ღ♥ Bar_right 10% [ 1 ]
♥ღ♥ Herkes Konuştuğunu Yazar Bense Sustuklarımı ♥ღ♥ Bar_left30%♥ღ♥ Herkes Konuştuğunu Yazar Bense Sustuklarımı ♥ღ♥ Bar_right 30% [ 3 ]
♥ღ♥ Herkes Konuştuğunu Yazar Bense Sustuklarımı ♥ღ♥ Bar_left0%♥ღ♥ Herkes Konuştuğunu Yazar Bense Sustuklarımı ♥ღ♥ Bar_right 0% [ 0 ]
♥ღ♥ Herkes Konuştuğunu Yazar Bense Sustuklarımı ♥ღ♥ Bar_left20%♥ღ♥ Herkes Konuştuğunu Yazar Bense Sustuklarımı ♥ღ♥ Bar_right 20% [ 2 ]

Toplam Oylar : 10

Ziyaretçi Defteri
♥ღ♥ Herkes Konuştuğunu Yazar Bense Sustuklarımı ♥ღ♥ Ziyare10
Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Hayal Gibi adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Hayal Gibi Forum adresi saklayın ve paylaşın

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Istatistikler
Toplam 1074 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: tunayashar

Kullanıcılarımız toplam 1543 mesaj attılar bunda 699 konu
Kimler hatta?
Toplam 7 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 7 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 181 kişi Ptsi Tem. 31, 2017 7:07 am tarihinde online oldu.
Hayal Gibi Forum Facebook
TopListler

TOPlist

♥ღ♥ Herkes Konuştuğunu Yazar Bense Sustuklarımı ♥ღ♥

♥ღ♥ Herkes Konuştuğunu Yazar Bense Sustuklarımı ♥ღ♥ Empty ♥ღ♥ Herkes Konuştuğunu Yazar Bense Sustuklarımı ♥ღ♥

Mesaj tarafından CanTanem C.tesi Ağus. 15, 2009 9:28 pm

HERKES KONUŞTUĞUNU YAZAR
BENSE SUSTUKLARIMI

♥ღ♥ Herkes Konuştuğunu Yazar Bense Sustuklarımı ♥ღ♥ 4115063lg

♥️♥️ ♥️♥️ ♥️♥️

Herkes konuştuğunu yazar, bense sustuklarımı...!!!!

Bir hayatın tozlu sayfaları içimi acıtan.
Ceplerimde kırık gece masalları duruyor,
Öksüzlüğümü avutuyor sonbahar.
Ne yana baksam sen oluyorum,
Parmaklarımı kanatıyor kirli duvarlar.
Kuşlar yuvalarından terk ediyor beni,
Bir sarsıntı geçiriyor yüreğim,sen şiddetinde...
Ellerime kar diye yokluğun yağıyor,
Aşk sorgusunda yüreğim can çekişiyor.
Yüzümde sensizliğin izleri,
Ayaklarımın altında bir yığın cam kırığı...

İçimden sökülen her kelime,
tekrar dönüp içime batıyor.
Ve her seferinde sana isabet ediyor.
Bir zindan karanlığı şimdi gecelerim,
Duvarlara sinmiş gözlerinin rengi...
Saatleri infaza çekiyor gelmeyişin,
Yavaş yavaş gidiyor benden hayat;
Damarlarımdan çekiliyor içimdeki sen !
Bense düşüyorum hiçlik ötesi bir hayata,
Kanıyorum sana, sende aşkı buluyorum
Hem de ayrılığa çarpa çarpa...

Suskunlukta sesler daha çok acıtıyormuş,
Bu yüzden senden harf harf kaçışım.
Yalnızlığıma esir düşüyorsun,
Bense kayboluyorum cümlelerinde.
Ve susuyorum sana, avaz avaz susuyorum.
Sende birikiyor içimin tüm sökülenleri
Ben dipsiz bir kuyu oluyorum.
Biriktiriyorum her harfimde seni...

Şimdi yokluğa düşüyor zaman,
Ben bir adımda düşüyorum senden.
Kuytularıma sokulma, bırak bana uçurumlarımı,
Kalemimden azat et beni,
Herkes konuştuğunu yazar, bense sustuklarımı...!!!

Alıntı

CanTanem
CanTanem
Isınan
Isınan

Tuttuğu Takım : Fenerbahçeli
Ruh Hali : Melek
Ikizler Horoz
Rep Gücü : 186
Başarı Sistemi : 1
Lakap : OPeriKızı

- Similar topics