Hayal Gibi Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Atatürk ve Türk Bayrağı
Yasak(lı) Hayallerin Girdabında Çoğalıyorum______ Atatur10
Giriş yap

Şifremi unuttum

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Şeytanlar Kongresi
Yasak(lı) Hayallerin Girdabında Çoğalıyorum______ Icon_minitimePerş. Nis. 15, 2021 1:49 am tarafından tunayashar

» Gezegenin Yeni İnsanları
Yasak(lı) Hayallerin Girdabında Çoğalıyorum______ Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2021 6:57 am tarafından tunayashar

» Hi ben Tuna
Yasak(lı) Hayallerin Girdabında Çoğalıyorum______ Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2021 6:40 am tarafından tunayashar

» Bize Sevmesini Öğretmediler Sevgili___________
Yasak(lı) Hayallerin Girdabında Çoğalıyorum______ Icon_minitimePtsi Nis. 30, 2012 11:14 pm tarafından duygu

» Gs'nin Son ve Harika Tezahüratı "Nevizade Geceleri"... mp3 indir
Yasak(lı) Hayallerin Girdabında Çoğalıyorum______ Icon_minitimeSalı Nis. 26, 2011 10:25 pm tarafından Serdar73

» Samet Aybaba kredi kartıyla kaleci almış !
Yasak(lı) Hayallerin Girdabında Çoğalıyorum______ Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 9:01 pm tarafından HayalGibi

» SEOUL HIREMCO F1,F2,X,TITANX ve TURBO-HD için Hazır Kanal Listesi
Yasak(lı) Hayallerin Girdabında Çoğalıyorum______ Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 5:44 pm tarafından eleman

» BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN..
Yasak(lı) Hayallerin Girdabında Çoğalıyorum______ Icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 5:28 am tarafından neslihan efran

» ahhh ahhh..
Yasak(lı) Hayallerin Girdabında Çoğalıyorum______ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 6:36 am tarafından neslihan efran

» ANLASANA......
Yasak(lı) Hayallerin Girdabında Çoğalıyorum______ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:15 am tarafından neslihan efran

» DÜŞKAVURAN...
Yasak(lı) Hayallerin Girdabında Çoğalıyorum______ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:11 am tarafından neslihan efran

» HER AŞK KATİLİDİR BİR ÖNCEKİNİN..
Yasak(lı) Hayallerin Girdabında Çoğalıyorum______ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:08 am tarafından neslihan efran

» YANLIŞ ANLA BENİ..
Yasak(lı) Hayallerin Girdabında Çoğalıyorum______ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:03 am tarafından neslihan efran

» YİTİKLİĞİMİZE...
Yasak(lı) Hayallerin Girdabında Çoğalıyorum______ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:59 am tarafından neslihan efran

» Yengeç Burcu (22 Haziran - 23 Temmuz)
Yasak(lı) Hayallerin Girdabında Çoğalıyorum______ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:50 am tarafından neslihan efran

» git artık..
Yasak(lı) Hayallerin Girdabında Çoğalıyorum______ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:46 am tarafından neslihan efran

» yok daha neler:d
Yasak(lı) Hayallerin Girdabında Çoğalıyorum______ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:40 am tarafından neslihan efran

» kendimi ihbar ediyorummmm:D
Yasak(lı) Hayallerin Girdabında Çoğalıyorum______ Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 1:26 am tarafından HayalGibi

» Genç Kız ve Cinayet
Yasak(lı) Hayallerin Girdabında Çoğalıyorum______ Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 5:20 pm tarafından geceler67

» Facebook Bağlantı Sistemi
Yasak(lı) Hayallerin Girdabında Çoğalıyorum______ Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 4:31 pm tarafından HayalGibi

En iyi yollayıcılar
HayalGibi (888)
Yasak(lı) Hayallerin Girdabında Çoğalıyorum______ Bar_leftYasak(lı) Hayallerin Girdabında Çoğalıyorum______ BarYasak(lı) Hayallerin Girdabında Çoğalıyorum______ Bar_right 
GrkM (303)
Yasak(lı) Hayallerin Girdabında Çoğalıyorum______ Bar_leftYasak(lı) Hayallerin Girdabında Çoğalıyorum______ BarYasak(lı) Hayallerin Girdabında Çoğalıyorum______ Bar_right 
asalet_05 (261)
hüsna (183)
neslihan efran (145)
frenetico_angelo (128)
CanTanem (66)
Mv_FLZF (37)
SfenKs (29)
merdogan62 (17)

Anahtar-kelime

+1902  

Anket

Hayal Gibi Forum da en beğendiğiniz bölüm hangisi :)

Yasak(lı) Hayallerin Girdabında Çoğalıyorum______ Bar_left0%Yasak(lı) Hayallerin Girdabında Çoğalıyorum______ Bar_right 0% [ 0 ]
Yasak(lı) Hayallerin Girdabında Çoğalıyorum______ Bar_left20%Yasak(lı) Hayallerin Girdabında Çoğalıyorum______ Bar_right 20% [ 2 ]
Yasak(lı) Hayallerin Girdabında Çoğalıyorum______ Bar_left10%Yasak(lı) Hayallerin Girdabında Çoğalıyorum______ Bar_right 10% [ 1 ]
Yasak(lı) Hayallerin Girdabında Çoğalıyorum______ Bar_left10%Yasak(lı) Hayallerin Girdabında Çoğalıyorum______ Bar_right 10% [ 1 ]
Yasak(lı) Hayallerin Girdabında Çoğalıyorum______ Bar_left30%Yasak(lı) Hayallerin Girdabında Çoğalıyorum______ Bar_right 30% [ 3 ]
Yasak(lı) Hayallerin Girdabında Çoğalıyorum______ Bar_left0%Yasak(lı) Hayallerin Girdabında Çoğalıyorum______ Bar_right 0% [ 0 ]
Yasak(lı) Hayallerin Girdabında Çoğalıyorum______ Bar_left20%Yasak(lı) Hayallerin Girdabında Çoğalıyorum______ Bar_right 20% [ 2 ]

Toplam Oylar : 10

Ziyaretçi Defteri
Yasak(lı) Hayallerin Girdabında Çoğalıyorum______ Ziyare10
Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Hayal Gibi adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Hayal Gibi Forum adresi saklayın ve paylaşın

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Istatistikler
Toplam 1074 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: tunayashar

Kullanıcılarımız toplam 1543 mesaj attılar bunda 699 konu
Kimler hatta?
Toplam 8 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 8 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 181 kişi Ptsi Tem. 31, 2017 7:07 am tarihinde online oldu.
Hayal Gibi Forum Facebook
TopListler

TOPlist

Yasak(lı) Hayallerin Girdabında Çoğalıyorum______

Yasak(lı) Hayallerin Girdabında Çoğalıyorum______ Empty Yasak(lı) Hayallerin Girdabında Çoğalıyorum______

Mesaj tarafından CanTanem Salı Ağus. 11, 2009 7:05 am

YASAKLI HAYALLERİN GİRDABINDA ÇOĞALIYORUM
Yasak(lı) Hayallerin Girdabında Çoğalıyorum______ Cntd2y
Yasak(lı) Hayallerin Girdabında Çoğalıyorum______ Yagmurj

Yasak(lı) hayallerin girdabında çoğalıyorum.
İçimde çığ gibi büyüyen bir haykırış var: neredesin filizlenmiş gülüm?
Bahar geldi, en çok sevdiğin mevsim… Açmayacak mısın?

Yalnız savaşların ortasında kaldım.
Ölmüyorum ama sürünüyorum.
Daha yardım etmeyecek misin?

“ İçimde seni yaşatıyorum… Savaşlarda kazanan yine sen ”

Ayrılıklar uyandırıyor sevginin yatağından değil mi?
Kısa bir şaşkınlık partisi ısmarlıyorsun mutluluğuna, sonrası bilindik işte uzun süren bir hüzün yolculuğu…
Ne kadar tuhaf hem de bu kadar severken.
Gülüşün bende bilesin hatta ağlayışın bile.

…yürek sesi içten geliyor sevgilim!
Anlatmam çok zor, anlatsam da benim tarifim felçli bir çocuk gibi yolda kalır.
Masum yüzlü cennet bekçileriydi aslında ya…
Neyse artık!

Bilirsin işte! Bazen aşkta kekemeleşiyor…
Konuşamıyor; anlayacağın sadece susuyor.
Her acıda biraz daha yakınlaştığım içindir ki- Allahıma sığınıyorum.
Her an her yerde yanımda, yüreğimde…
Yoksa bu kadar düşünmezdim yokluğunda yaşamayı;
öldürürdüm kendimi, hangi uçurum da inan hiç fark etmez.
Aykırı anlamlarda daralır/ yıkılırım/ kirpiklerimde aşkı ararım…
Sevgilim, sen aşk değil miydin?
“ Yürek sesi her şeyi biliyor da… Çaresizliğinden susuyor”

Yüreğimde ne mahcupluklar eskittim, ne sensiz günlere isyan ettim ne de kadere kızdım.
Yüreğim oyalanmışsa kime suçlusun diyebilirdim ki…
Yapamazdım, zaten yine aynı yolun yolcusu olarak kalmayacak mıydım?
Yalnızlığımı bırakmadım hiç!
Kızsam da en çok yine ona, beni hiç yalnız bırakmadı ki…
Yatağımın başucunda gözyaşlarımı silen yokluğundu!
Başkası olamazdı; içimde sayısız hayalinle yaşarken;
dinamitler patlasa ne olur ki- yüreğim oyalanmışken sen bilirsin beni
Allahım çok mu geldim bu hayata, bir benim sevmem mi fazla geldi.
“ Gözlerinden mutluluk akıyordu da; sen bana bakmıyordun ki- sevgili!”

Haberin var mı, seni sevmiştim…
Ve ben ilk defa cenneti gözlerinde karşılamıştım.
Huzur, cennet demekmiş de cennettekiler hep bu yüzden huzuru ertelemişler.
İçim acıyor desem, inanır mısın?
Bedenim hayati faaliyetleri reddediyor desem, yüreğim senliğine biçare desem,
gecelerce ağladım desem, çok mu yalancı olurdum.
Sen söyle sevgili!
Ben cenneti sende gördüğüm için huzuru sevdim.
Yanılmadım inan hiç yorulmadım, sadece çok sevdim…

“ Dermanı yok bu aşkın… Çaresiz yine günbatımı hüzünleriyle, ağlayacağım…”

…daha neler neler ve kim bilir nerelerden gelecek hayatımın zindan gözyaşları…
Bu sefer yüreğim dualarda:
bir tek o mutlu olsun, herkesten daha fazla…

Alıntı
CanTanem
CanTanem
Isınan
Isınan

Tuttuğu Takım : Fenerbahçeli
Ruh Hali : Melek
Ikizler Horoz
Rep Gücü : 186
Başarı Sistemi : 1
Lakap : OPeriKızı