Hayal Gibi Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Atatürk ve Türk Bayrağı
Biz Ne Çok Sevmişiz Birbirimizi Ve Ne Çok Kaybetmişiz Atatur10
Giriş yap

Şifremi unuttum

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Şeytanlar Kongresi
Biz Ne Çok Sevmişiz Birbirimizi Ve Ne Çok Kaybetmişiz Icon_minitimePerş. Nis. 15, 2021 1:49 am tarafından tunayashar

» Gezegenin Yeni İnsanları
Biz Ne Çok Sevmişiz Birbirimizi Ve Ne Çok Kaybetmişiz Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2021 6:57 am tarafından tunayashar

» Hi ben Tuna
Biz Ne Çok Sevmişiz Birbirimizi Ve Ne Çok Kaybetmişiz Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2021 6:40 am tarafından tunayashar

» Bize Sevmesini Öğretmediler Sevgili___________
Biz Ne Çok Sevmişiz Birbirimizi Ve Ne Çok Kaybetmişiz Icon_minitimePtsi Nis. 30, 2012 11:14 pm tarafından duygu

» Gs'nin Son ve Harika Tezahüratı "Nevizade Geceleri"... mp3 indir
Biz Ne Çok Sevmişiz Birbirimizi Ve Ne Çok Kaybetmişiz Icon_minitimeSalı Nis. 26, 2011 10:25 pm tarafından Serdar73

» Samet Aybaba kredi kartıyla kaleci almış !
Biz Ne Çok Sevmişiz Birbirimizi Ve Ne Çok Kaybetmişiz Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 9:01 pm tarafından HayalGibi

» SEOUL HIREMCO F1,F2,X,TITANX ve TURBO-HD için Hazır Kanal Listesi
Biz Ne Çok Sevmişiz Birbirimizi Ve Ne Çok Kaybetmişiz Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 5:44 pm tarafından eleman

» BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN..
Biz Ne Çok Sevmişiz Birbirimizi Ve Ne Çok Kaybetmişiz Icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 5:28 am tarafından neslihan efran

» ahhh ahhh..
Biz Ne Çok Sevmişiz Birbirimizi Ve Ne Çok Kaybetmişiz Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 6:36 am tarafından neslihan efran

» ANLASANA......
Biz Ne Çok Sevmişiz Birbirimizi Ve Ne Çok Kaybetmişiz Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:15 am tarafından neslihan efran

» DÜŞKAVURAN...
Biz Ne Çok Sevmişiz Birbirimizi Ve Ne Çok Kaybetmişiz Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:11 am tarafından neslihan efran

» HER AŞK KATİLİDİR BİR ÖNCEKİNİN..
Biz Ne Çok Sevmişiz Birbirimizi Ve Ne Çok Kaybetmişiz Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:08 am tarafından neslihan efran

» YANLIŞ ANLA BENİ..
Biz Ne Çok Sevmişiz Birbirimizi Ve Ne Çok Kaybetmişiz Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:03 am tarafından neslihan efran

» YİTİKLİĞİMİZE...
Biz Ne Çok Sevmişiz Birbirimizi Ve Ne Çok Kaybetmişiz Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:59 am tarafından neslihan efran

» Yengeç Burcu (22 Haziran - 23 Temmuz)
Biz Ne Çok Sevmişiz Birbirimizi Ve Ne Çok Kaybetmişiz Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:50 am tarafından neslihan efran

» git artık..
Biz Ne Çok Sevmişiz Birbirimizi Ve Ne Çok Kaybetmişiz Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:46 am tarafından neslihan efran

» yok daha neler:d
Biz Ne Çok Sevmişiz Birbirimizi Ve Ne Çok Kaybetmişiz Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:40 am tarafından neslihan efran

» kendimi ihbar ediyorummmm:D
Biz Ne Çok Sevmişiz Birbirimizi Ve Ne Çok Kaybetmişiz Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 1:26 am tarafından HayalGibi

» Genç Kız ve Cinayet
Biz Ne Çok Sevmişiz Birbirimizi Ve Ne Çok Kaybetmişiz Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 5:20 pm tarafından geceler67

» Facebook Bağlantı Sistemi
Biz Ne Çok Sevmişiz Birbirimizi Ve Ne Çok Kaybetmişiz Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 4:31 pm tarafından HayalGibi

En iyi yollayıcılar
HayalGibi (888)
Biz Ne Çok Sevmişiz Birbirimizi Ve Ne Çok Kaybetmişiz Bar_leftBiz Ne Çok Sevmişiz Birbirimizi Ve Ne Çok Kaybetmişiz BarBiz Ne Çok Sevmişiz Birbirimizi Ve Ne Çok Kaybetmişiz Bar_right 
GrkM (303)
Biz Ne Çok Sevmişiz Birbirimizi Ve Ne Çok Kaybetmişiz Bar_leftBiz Ne Çok Sevmişiz Birbirimizi Ve Ne Çok Kaybetmişiz BarBiz Ne Çok Sevmişiz Birbirimizi Ve Ne Çok Kaybetmişiz Bar_right 
asalet_05 (261)
hüsna (183)
neslihan efran (145)
frenetico_angelo (128)
CanTanem (66)
Mv_FLZF (37)
SfenKs (29)
merdogan62 (17)

Anahtar-kelime

+1902  

Anket

Hayal Gibi Forum da en beğendiğiniz bölüm hangisi :)

Biz Ne Çok Sevmişiz Birbirimizi Ve Ne Çok Kaybetmişiz Bar_left0%Biz Ne Çok Sevmişiz Birbirimizi Ve Ne Çok Kaybetmişiz Bar_right 0% [ 0 ]
Biz Ne Çok Sevmişiz Birbirimizi Ve Ne Çok Kaybetmişiz Bar_left20%Biz Ne Çok Sevmişiz Birbirimizi Ve Ne Çok Kaybetmişiz Bar_right 20% [ 2 ]
Biz Ne Çok Sevmişiz Birbirimizi Ve Ne Çok Kaybetmişiz Bar_left10%Biz Ne Çok Sevmişiz Birbirimizi Ve Ne Çok Kaybetmişiz Bar_right 10% [ 1 ]
Biz Ne Çok Sevmişiz Birbirimizi Ve Ne Çok Kaybetmişiz Bar_left10%Biz Ne Çok Sevmişiz Birbirimizi Ve Ne Çok Kaybetmişiz Bar_right 10% [ 1 ]
Biz Ne Çok Sevmişiz Birbirimizi Ve Ne Çok Kaybetmişiz Bar_left30%Biz Ne Çok Sevmişiz Birbirimizi Ve Ne Çok Kaybetmişiz Bar_right 30% [ 3 ]
Biz Ne Çok Sevmişiz Birbirimizi Ve Ne Çok Kaybetmişiz Bar_left0%Biz Ne Çok Sevmişiz Birbirimizi Ve Ne Çok Kaybetmişiz Bar_right 0% [ 0 ]
Biz Ne Çok Sevmişiz Birbirimizi Ve Ne Çok Kaybetmişiz Bar_left20%Biz Ne Çok Sevmişiz Birbirimizi Ve Ne Çok Kaybetmişiz Bar_right 20% [ 2 ]

Toplam Oylar : 10

Ziyaretçi Defteri
Biz Ne Çok Sevmişiz Birbirimizi Ve Ne Çok Kaybetmişiz Ziyare10
Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Hayal Gibi adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Hayal Gibi Forum adresi saklayın ve paylaşın

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Istatistikler
Toplam 1074 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: tunayashar

Kullanıcılarımız toplam 1543 mesaj attılar bunda 699 konu
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 181 kişi Ptsi Tem. 31, 2017 7:07 am tarihinde online oldu.
Hayal Gibi Forum Facebook
TopListler

TOPlist

Biz Ne Çok Sevmişiz Birbirimizi Ve Ne Çok Kaybetmişiz

2 posters

Biz Ne Çok Sevmişiz Birbirimizi Ve Ne Çok Kaybetmişiz Empty Biz Ne Çok Sevmişiz Birbirimizi Ve Ne Çok Kaybetmişiz

Mesaj tarafından HayalGibi Ptsi Tem. 06, 2009 5:26 pm

ne günler geçirmişiz değilmi ne çok sevmişiz birbirimizi ve ne çok kaybetmişiz
ne sancılarımız olmuş ne çok kavgalarımız
ve ne çok kavgalar sonrası barış çığlıklarımız
Çok ortak sevdiğimiz şarkılar vardı şarkılardan fal tutardık
güzel olunca sözleri sevinir
iğneleyeci oluncada latifeler yapardık birbirimize
Biz ne çok sevdik birbirimizi ve ne çok kavuşamadık
Akşam saatleri sıkıldıkmı giderdik üsküdar sahille
birer çay söyler sen aldığın çayı soğutur geri gönderirdin
sonra omzuma dayanır kız kulesini izlerdin
ne hayallerimiz vardı
dün kaybettiğimiz… yarına taşıyamadığımız
oysa tüm hayallerimiz yarında asılı kaldı
yarınımı kaybettim, yarınını kaybettin
uyandığım zaman sabahları
mahmur bakışlı hatun yoktu artık
ne çok ağır geliyor sabahları sensiz uyanmak
sensizliğinle sohbet etmek
Artık uyumuyorum geceleri
sabahları sensiz uyanmamak için
uyandığımda karanlık oluyor içimden biraz daha aydınlık
Oysa ne çok sevmişiz biz birbirimizi ve ne çok kavuşamamışız…
Seninle aç kalmayı bile özledim
sen bizlmezsin çok kez kandırdım seni
ben gelmeden yemiştim meleğim bunlarda senin için
senin için güzel gözlüm
izlerken doyuyordum seni
küçük evimizde tek gözlü odamızda
bir karışlık televizyonumuzu izlerken
doyamadım sana ben doyamadan çektin gittin
doyamadım gözlerine
boşuna söylemiyordum sana
(mühür gözlüm seni elden sakınırım kıskanırım)
mühürledi gözlerin yüreğimi
yoksun artık
ne çok sevmişim seni ve ne çok kaybetmişim
beni vursaydın
zehirleseydin
tutup denize atsaydın
anlayacağın öldürseydin beni
beni sensiz koyup gitmeseydin
çok sevdim seni
ve çok kaybettim
kavuşamadık hiç bir zaman
ama bu son kaybedişimdi
ve son sefer kendimden geçişimdi
hoşkal meleğim hoşçakal güzel gözlüm
HOŞÇAKAL…!
HayalGibi
HayalGibi
ADMİN
ADMİN

Tuttuğu Takım : Galatasaraylı
Ruh Hali : Keyifli
Başak Keçi
Rep Gücü : 2394
Başarı Sistemi : 6

https://hayalgibi.forum.st

Biz Ne Çok Sevmişiz Birbirimizi Ve Ne Çok Kaybetmişiz Empty Geri: Biz Ne Çok Sevmişiz Birbirimizi Ve Ne Çok Kaybetmişiz

Mesaj tarafından GrkM Cuma Tem. 10, 2009 8:44 am

Eline sağlık paylaştığın için..
GrkM
GrkM
Bağımlı
Bağımlı

Tuttuğu Takım : Fenerbahçeli
Ruh Hali : Düşünceli
Ikizler Keçi
Rep Gücü : 561
Başarı Sistemi : 1
Lakap : LaGoraS