Hayal Gibi Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Atatürk ve Türk Bayrağı
Ben Senin İçin Ağladım _______:: Atatur10
Giriş yap

Şifremi unuttum

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Şeytanlar Kongresi
Ben Senin İçin Ağladım _______:: Icon_minitimePerş. Nis. 15, 2021 1:49 am tarafından tunayashar

» Gezegenin Yeni İnsanları
Ben Senin İçin Ağladım _______:: Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2021 6:57 am tarafından tunayashar

» Hi ben Tuna
Ben Senin İçin Ağladım _______:: Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2021 6:40 am tarafından tunayashar

» Bize Sevmesini Öğretmediler Sevgili___________
Ben Senin İçin Ağladım _______:: Icon_minitimePtsi Nis. 30, 2012 11:14 pm tarafından duygu

» Gs'nin Son ve Harika Tezahüratı "Nevizade Geceleri"... mp3 indir
Ben Senin İçin Ağladım _______:: Icon_minitimeSalı Nis. 26, 2011 10:25 pm tarafından Serdar73

» Samet Aybaba kredi kartıyla kaleci almış !
Ben Senin İçin Ağladım _______:: Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 9:01 pm tarafından HayalGibi

» SEOUL HIREMCO F1,F2,X,TITANX ve TURBO-HD için Hazır Kanal Listesi
Ben Senin İçin Ağladım _______:: Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 5:44 pm tarafından eleman

» BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN..
Ben Senin İçin Ağladım _______:: Icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 5:28 am tarafından neslihan efran

» ahhh ahhh..
Ben Senin İçin Ağladım _______:: Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 6:36 am tarafından neslihan efran

» ANLASANA......
Ben Senin İçin Ağladım _______:: Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:15 am tarafından neslihan efran

» DÜŞKAVURAN...
Ben Senin İçin Ağladım _______:: Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:11 am tarafından neslihan efran

» HER AŞK KATİLİDİR BİR ÖNCEKİNİN..
Ben Senin İçin Ağladım _______:: Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:08 am tarafından neslihan efran

» YANLIŞ ANLA BENİ..
Ben Senin İçin Ağladım _______:: Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:03 am tarafından neslihan efran

» YİTİKLİĞİMİZE...
Ben Senin İçin Ağladım _______:: Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:59 am tarafından neslihan efran

» Yengeç Burcu (22 Haziran - 23 Temmuz)
Ben Senin İçin Ağladım _______:: Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:50 am tarafından neslihan efran

» git artık..
Ben Senin İçin Ağladım _______:: Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:46 am tarafından neslihan efran

» yok daha neler:d
Ben Senin İçin Ağladım _______:: Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:40 am tarafından neslihan efran

» kendimi ihbar ediyorummmm:D
Ben Senin İçin Ağladım _______:: Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 1:26 am tarafından HayalGibi

» Genç Kız ve Cinayet
Ben Senin İçin Ağladım _______:: Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 5:20 pm tarafından geceler67

» Facebook Bağlantı Sistemi
Ben Senin İçin Ağladım _______:: Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 4:31 pm tarafından HayalGibi

En iyi yollayıcılar
HayalGibi (888)
Ben Senin İçin Ağladım _______:: Bar_leftBen Senin İçin Ağladım _______:: BarBen Senin İçin Ağladım _______:: Bar_right 
GrkM (303)
Ben Senin İçin Ağladım _______:: Bar_leftBen Senin İçin Ağladım _______:: BarBen Senin İçin Ağladım _______:: Bar_right 
asalet_05 (261)
hüsna (183)
neslihan efran (145)
frenetico_angelo (128)
CanTanem (66)
Mv_FLZF (37)
SfenKs (29)
merdogan62 (17)

Anahtar-kelime

+1902  

Anket

Hayal Gibi Forum da en beğendiğiniz bölüm hangisi :)

Ben Senin İçin Ağladım _______:: Bar_left0%Ben Senin İçin Ağladım _______:: Bar_right 0% [ 0 ]
Ben Senin İçin Ağladım _______:: Bar_left20%Ben Senin İçin Ağladım _______:: Bar_right 20% [ 2 ]
Ben Senin İçin Ağladım _______:: Bar_left10%Ben Senin İçin Ağladım _______:: Bar_right 10% [ 1 ]
Ben Senin İçin Ağladım _______:: Bar_left10%Ben Senin İçin Ağladım _______:: Bar_right 10% [ 1 ]
Ben Senin İçin Ağladım _______:: Bar_left30%Ben Senin İçin Ağladım _______:: Bar_right 30% [ 3 ]
Ben Senin İçin Ağladım _______:: Bar_left0%Ben Senin İçin Ağladım _______:: Bar_right 0% [ 0 ]
Ben Senin İçin Ağladım _______:: Bar_left20%Ben Senin İçin Ağladım _______:: Bar_right 20% [ 2 ]

Toplam Oylar : 10

Ziyaretçi Defteri
Ben Senin İçin Ağladım _______:: Ziyare10
Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Hayal Gibi adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Hayal Gibi Forum adresi saklayın ve paylaşın

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Istatistikler
Toplam 1074 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: tunayashar

Kullanıcılarımız toplam 1543 mesaj attılar bunda 699 konu
Kimler hatta?
Toplam 12 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 12 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 181 kişi Ptsi Tem. 31, 2017 7:07 am tarihinde online oldu.
Hayal Gibi Forum Facebook
TopListler

TOPlist

Ben Senin İçin Ağladım _______::

GMT + 9 Hours Ben Senin İçin Ağladım _______::

Mesaj tarafından CanTanem Perş. Ağus. 06, 2009 10:21 pm

SENİN İÇİN AĞLADIM

Gözlerin geçerken gözlerimden,
Şehir ıslanırdı sırıl sıklam.
Herkes yağmur yağdığını zannederdi,
Bilmezlerdi senin için ağladığımı.
Her bir damlanın gözyaşım olduğunu bilmezlerdi.
Hiçbiri akıl edip de gökyüzüne bakmadı
Baksalardı göreceklerdi
Gökyüzünde tek bir bulut dahi olmadığını
Sen de bakmadın...

Oysa ben yalnız senin için ağladım.
Koca şehir uyuyamıyor kaç gecedir senin yüzünden.
Şimşek çakarcasına bağırıyorum adını gökyüzüne.
Seni sevdiğimi var gücümle haykırıyorum tüm sessizliğe inat.
İsmin yankılanıyor boş sokaklarda
Gözyaşlarımla ıslanan caddeler artık nem değil hüzün kokuyor.
Derdimi anlıyor sanki yıprattığım kaldırım taşları.
Bir sen anlamadın neler olup bittiğini şu koca şehirde.

Oysa ben yalnız senin için ağladım.
Her gece bir yıldız seçiyorum kendime gökyüzünden.
Alıyorum karşıma sen diye konuşuyorum delicesine.
Ne ben ondan bir şey anlıyorum, ne de o benden.
Dayanamıyorum,
İsyan ediyorum engel olamıyorum kendime.
Boğazım düğümleniyor aniden,
Tutamıyorum kendimi ve ağlıyorum.
Bu şehrin yağmurları böyle başlıyor işte.
Yağıyorum şehrin üstüne usulca.

Gözyaşlarımla her zerreye dokunan ben bir tek sana dokunamadım;
Oysa ben yalnız senin için ağladım...

Ben Senin İçin Ağladım _______:: Operikiziagliyorumben

Alınntı
CanTanem
CanTanem
Isınan
Isınan

Tuttuğu Takım : Fenerbahçeli
Ruh Hali : Melek
Ikizler Horoz