Hayal Gibi Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Atatürk ve Türk Bayrağı
Yürek Kırıntıları ::______ Atatur10
Giriş yap

Şifremi unuttum

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Şeytanlar Kongresi
Yürek Kırıntıları ::______ Icon_minitimePerş. Nis. 15, 2021 1:49 am tarafından tunayashar

» Gezegenin Yeni İnsanları
Yürek Kırıntıları ::______ Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2021 6:57 am tarafından tunayashar

» Hi ben Tuna
Yürek Kırıntıları ::______ Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2021 6:40 am tarafından tunayashar

» Bize Sevmesini Öğretmediler Sevgili___________
Yürek Kırıntıları ::______ Icon_minitimePtsi Nis. 30, 2012 11:14 pm tarafından duygu

» Gs'nin Son ve Harika Tezahüratı "Nevizade Geceleri"... mp3 indir
Yürek Kırıntıları ::______ Icon_minitimeSalı Nis. 26, 2011 10:25 pm tarafından Serdar73

» Samet Aybaba kredi kartıyla kaleci almış !
Yürek Kırıntıları ::______ Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 9:01 pm tarafından HayalGibi

» SEOUL HIREMCO F1,F2,X,TITANX ve TURBO-HD için Hazır Kanal Listesi
Yürek Kırıntıları ::______ Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 5:44 pm tarafından eleman

» BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN..
Yürek Kırıntıları ::______ Icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 5:28 am tarafından neslihan efran

» ahhh ahhh..
Yürek Kırıntıları ::______ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 6:36 am tarafından neslihan efran

» ANLASANA......
Yürek Kırıntıları ::______ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:15 am tarafından neslihan efran

» DÜŞKAVURAN...
Yürek Kırıntıları ::______ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:11 am tarafından neslihan efran

» HER AŞK KATİLİDİR BİR ÖNCEKİNİN..
Yürek Kırıntıları ::______ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:08 am tarafından neslihan efran

» YANLIŞ ANLA BENİ..
Yürek Kırıntıları ::______ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:03 am tarafından neslihan efran

» YİTİKLİĞİMİZE...
Yürek Kırıntıları ::______ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:59 am tarafından neslihan efran

» Yengeç Burcu (22 Haziran - 23 Temmuz)
Yürek Kırıntıları ::______ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:50 am tarafından neslihan efran

» git artık..
Yürek Kırıntıları ::______ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:46 am tarafından neslihan efran

» yok daha neler:d
Yürek Kırıntıları ::______ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:40 am tarafından neslihan efran

» kendimi ihbar ediyorummmm:D
Yürek Kırıntıları ::______ Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 1:26 am tarafından HayalGibi

» Genç Kız ve Cinayet
Yürek Kırıntıları ::______ Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 5:20 pm tarafından geceler67

» Facebook Bağlantı Sistemi
Yürek Kırıntıları ::______ Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 4:31 pm tarafından HayalGibi

En iyi yollayıcılar
HayalGibi (888)
Yürek Kırıntıları ::______ Bar_leftYürek Kırıntıları ::______ BarYürek Kırıntıları ::______ Bar_right 
GrkM (303)
Yürek Kırıntıları ::______ Bar_leftYürek Kırıntıları ::______ BarYürek Kırıntıları ::______ Bar_right 
asalet_05 (261)
hüsna (183)
neslihan efran (145)
frenetico_angelo (128)
CanTanem (66)
Mv_FLZF (37)
SfenKs (29)
merdogan62 (17)

Anahtar-kelime

+1902  

Anket

Hayal Gibi Forum da en beğendiğiniz bölüm hangisi :)

Yürek Kırıntıları ::______ Bar_left0%Yürek Kırıntıları ::______ Bar_right 0% [ 0 ]
Yürek Kırıntıları ::______ Bar_left20%Yürek Kırıntıları ::______ Bar_right 20% [ 2 ]
Yürek Kırıntıları ::______ Bar_left10%Yürek Kırıntıları ::______ Bar_right 10% [ 1 ]
Yürek Kırıntıları ::______ Bar_left10%Yürek Kırıntıları ::______ Bar_right 10% [ 1 ]
Yürek Kırıntıları ::______ Bar_left30%Yürek Kırıntıları ::______ Bar_right 30% [ 3 ]
Yürek Kırıntıları ::______ Bar_left0%Yürek Kırıntıları ::______ Bar_right 0% [ 0 ]
Yürek Kırıntıları ::______ Bar_left20%Yürek Kırıntıları ::______ Bar_right 20% [ 2 ]

Toplam Oylar : 10

Ziyaretçi Defteri
Yürek Kırıntıları ::______ Ziyare10
Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Hayal Gibi adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Hayal Gibi Forum adresi saklayın ve paylaşın

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Istatistikler
Toplam 1074 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: tunayashar

Kullanıcılarımız toplam 1543 mesaj attılar bunda 699 konu
Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 181 kişi Ptsi Tem. 31, 2017 7:07 am tarihinde online oldu.
Hayal Gibi Forum Facebook
TopListler

TOPlist

Yürek Kırıntıları ::______

Yürek Kırıntıları ::______ Empty Yürek Kırıntıları ::______

Mesaj tarafından CanTanem Çarş. Tem. 29, 2009 4:06 am

YÜREK KIRINTILARI

Yürek Kırıntıları ::______ Ayrac68

Yaşadığımızı sandığımız, aslında sürekli yıkıntılarını toplamakla uğraştığımız bir sevgiyi sürdürmeye çalışmışız.
Hiç yanılmam sanmıştım,sonu ne olursa olsun...
Ama yıkıntılar arasında sevgiyi yaşayamamaktan yoruluyormuş insan,ve her geçen gün kendimizi de yıkıntılar arasında kaybediyormuşuz belki de hiç farkında olmadan...
Herkes sevginin fedakarlık istediğini söylese de fedakarlık için sevgiyi yaşamak gerekiyormuş, yaşanılmayan için fedakarlık yapılmaz...
Üzülmekten yoruldum.seni üzmekten de,beklemekten yoruldum,neyi beklediğimi bilmeden özlemekten de yoruldum,en çok da düşünmekten!!!!!
Susmaktan yoruldum,sürekli susup içimde avazım çıktığı kadar haykırmaktan.
Hep kendimle baş başa kalıp, hep kendime sığınmaktan YORULDUM...
Ama öğrendim artık aşk yaşanıldığı sürece vardır.

Sen yoksun, Ben yokum...

O zaman aşkın olmasını da beklemiyorum artık.
O da olmasın artık, eğer sürekli kendimi hesapsızca sorgulayacaksam eğer kendi iç savaşımda sürekli kendime yenik düşeceksem eğer yaşamadığım bir aşk için sürekli üzüleceksem ve hep üzeceksem seni, OLMASIN...
Zaten hiç yokmuş,var olduğunu sayarak kandırmışız kendimizi,ya da ben hep kandırmışım kendimi...
Artık seni sana bıraktım ben zaten hep kendimleydim ve hep kendimi paylaştım.
Artık al kendini benden ve yaşamak istediğin gibi yaşa aşkı, hayatı, kendini. Yaşamak istediğin ne varsa kendince yaşa çünkü ben yoruldum artık ben yokum...
Yıkık bir sevginin yıkıntılarını toplamakla uğraşma...
Hiçbir zaman yıkılmayacak bir sevgi için savaşını ver...
Ben bu savaşta yenik düştüm.
Ama...
Ne kadar yenik düşsem de, ne kadar üzülsem de güzel yanları da vardı seni yaşamanın, tabi yaşadığım kadarının...
Seninle yaşanılan güzeldi,bazen acıtsa da seni özlemek güzeldi,bazen ağlatsa da kavgalarımız güzeldi,hep ihtiyaç duyduğumuzda birbirimizin yanında olamasak da beklemek güzeldi,

Ve seni tanımak da güzeldi...

Yürek Kırıntıları ::______ Ayrac68

Alıntı
CanTanem
CanTanem
Isınan
Isınan

Tuttuğu Takım : Fenerbahçeli
Ruh Hali : Melek
Ikizler Horoz
Rep Gücü : 186
Başarı Sistemi : 1