Hayal Gibi Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Atatürk ve Türk Bayrağı
Ne Olur Üzme Beni Yüreğimmm !______ Atatur10
Giriş yap

Şifremi unuttum

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Şeytanlar Kongresi
Ne Olur Üzme Beni Yüreğimmm !______ Icon_minitimePerş. Nis. 15, 2021 1:49 am tarafından tunayashar

» Gezegenin Yeni İnsanları
Ne Olur Üzme Beni Yüreğimmm !______ Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2021 6:57 am tarafından tunayashar

» Hi ben Tuna
Ne Olur Üzme Beni Yüreğimmm !______ Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2021 6:40 am tarafından tunayashar

» Bize Sevmesini Öğretmediler Sevgili___________
Ne Olur Üzme Beni Yüreğimmm !______ Icon_minitimePtsi Nis. 30, 2012 11:14 pm tarafından duygu

» Gs'nin Son ve Harika Tezahüratı "Nevizade Geceleri"... mp3 indir
Ne Olur Üzme Beni Yüreğimmm !______ Icon_minitimeSalı Nis. 26, 2011 10:25 pm tarafından Serdar73

» Samet Aybaba kredi kartıyla kaleci almış !
Ne Olur Üzme Beni Yüreğimmm !______ Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 9:01 pm tarafından HayalGibi

» SEOUL HIREMCO F1,F2,X,TITANX ve TURBO-HD için Hazır Kanal Listesi
Ne Olur Üzme Beni Yüreğimmm !______ Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 5:44 pm tarafından eleman

» BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN..
Ne Olur Üzme Beni Yüreğimmm !______ Icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 5:28 am tarafından neslihan efran

» ahhh ahhh..
Ne Olur Üzme Beni Yüreğimmm !______ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 6:36 am tarafından neslihan efran

» ANLASANA......
Ne Olur Üzme Beni Yüreğimmm !______ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:15 am tarafından neslihan efran

» DÜŞKAVURAN...
Ne Olur Üzme Beni Yüreğimmm !______ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:11 am tarafından neslihan efran

» HER AŞK KATİLİDİR BİR ÖNCEKİNİN..
Ne Olur Üzme Beni Yüreğimmm !______ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:08 am tarafından neslihan efran

» YANLIŞ ANLA BENİ..
Ne Olur Üzme Beni Yüreğimmm !______ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:03 am tarafından neslihan efran

» YİTİKLİĞİMİZE...
Ne Olur Üzme Beni Yüreğimmm !______ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:59 am tarafından neslihan efran

» Yengeç Burcu (22 Haziran - 23 Temmuz)
Ne Olur Üzme Beni Yüreğimmm !______ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:50 am tarafından neslihan efran

» git artık..
Ne Olur Üzme Beni Yüreğimmm !______ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:46 am tarafından neslihan efran

» yok daha neler:d
Ne Olur Üzme Beni Yüreğimmm !______ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:40 am tarafından neslihan efran

» kendimi ihbar ediyorummmm:D
Ne Olur Üzme Beni Yüreğimmm !______ Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 1:26 am tarafından HayalGibi

» Genç Kız ve Cinayet
Ne Olur Üzme Beni Yüreğimmm !______ Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 5:20 pm tarafından geceler67

» Facebook Bağlantı Sistemi
Ne Olur Üzme Beni Yüreğimmm !______ Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 4:31 pm tarafından HayalGibi

En iyi yollayıcılar
HayalGibi (888)
Ne Olur Üzme Beni Yüreğimmm !______ Bar_leftNe Olur Üzme Beni Yüreğimmm !______ BarNe Olur Üzme Beni Yüreğimmm !______ Bar_right 
GrkM (303)
Ne Olur Üzme Beni Yüreğimmm !______ Bar_leftNe Olur Üzme Beni Yüreğimmm !______ BarNe Olur Üzme Beni Yüreğimmm !______ Bar_right 
asalet_05 (261)
hüsna (183)
neslihan efran (145)
frenetico_angelo (128)
CanTanem (66)
Mv_FLZF (37)
SfenKs (29)
merdogan62 (17)

Anahtar-kelime

+1902  

Anket

Hayal Gibi Forum da en beğendiğiniz bölüm hangisi :)

Ne Olur Üzme Beni Yüreğimmm !______ Bar_left0%Ne Olur Üzme Beni Yüreğimmm !______ Bar_right 0% [ 0 ]
Ne Olur Üzme Beni Yüreğimmm !______ Bar_left20%Ne Olur Üzme Beni Yüreğimmm !______ Bar_right 20% [ 2 ]
Ne Olur Üzme Beni Yüreğimmm !______ Bar_left10%Ne Olur Üzme Beni Yüreğimmm !______ Bar_right 10% [ 1 ]
Ne Olur Üzme Beni Yüreğimmm !______ Bar_left10%Ne Olur Üzme Beni Yüreğimmm !______ Bar_right 10% [ 1 ]
Ne Olur Üzme Beni Yüreğimmm !______ Bar_left30%Ne Olur Üzme Beni Yüreğimmm !______ Bar_right 30% [ 3 ]
Ne Olur Üzme Beni Yüreğimmm !______ Bar_left0%Ne Olur Üzme Beni Yüreğimmm !______ Bar_right 0% [ 0 ]
Ne Olur Üzme Beni Yüreğimmm !______ Bar_left20%Ne Olur Üzme Beni Yüreğimmm !______ Bar_right 20% [ 2 ]

Toplam Oylar : 10

Ziyaretçi Defteri
Ne Olur Üzme Beni Yüreğimmm !______ Ziyare10
Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Hayal Gibi adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Hayal Gibi Forum adresi saklayın ve paylaşın

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Istatistikler
Toplam 1074 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: tunayashar

Kullanıcılarımız toplam 1543 mesaj attılar bunda 699 konu
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 181 kişi Ptsi Tem. 31, 2017 7:07 am tarihinde online oldu.
Hayal Gibi Forum Facebook
TopListler

TOPlist

Ne Olur Üzme Beni Yüreğimmm !______

2 posters

Ne Olur Üzme Beni Yüreğimmm !______ Empty Ne Olur Üzme Beni Yüreğimmm !______

Mesaj tarafından CanTanem Salı Tem. 28, 2009 12:17 am

NE OLUR ÜZME BENİ YÜREĞİM

Seni sevdi ya hani bir kere bunu fırsat bilip sakın kırma kırdıkça umursamamazlık yapma hayatımın adamı. En çok sen kırdıkça karanlıklara karışan kalbim soluklaştırır gözlerimdeki gözlerini; bu yüzden…
Bu yüzden n’olur üzme beni.

Sen erkek olansın sevgili sensin yüceltecek kalbimi yada…
Ya da sensin aslında bir anda yerle bir edecek tüm senli düşlerimi ve sevgimi… Yani yine sensin yüceltebileceğin kalbi parçalayabilecek güç sevgili.

Parçalama kalbimi…

Üzme beni n’olur üzme sevgili…

Sen her üzdüğünde bir parça ben daha kaybolur karanlık sularda ve yavaş yavaş soğuk sulardaki boğuluşunu izler çaresiz yitip gitmiş ruhum da; gözlerimde yağmurlar usul usul gider ellerim ellerinden yar.

Yar soğuk sulara esir etme yüreklerimizi…

Bırakma ellerimi sevgili göster bana anlayamadığım sevgini.

Gitmeme izin verme erkek olan yanını bu anda çıkar işte ve tut sıkıca kollarımdan.
Tut ki kalayım kollarının arasında.
En huzur bulduğum yer ya hani kalbin huzursuzluğum olup çıkma n’olur n’olur hep aynı kalsın yüreğimdeki yerin.

Verdiğin değeri göstermek zor gelmesin sana sevgili erkek olan verdiği değerle gösterir sevgisini…
Başkaları varken de yüceltmesini bilmezse sevdiğini ne kadın görür yerini ne dünya anlar adamın kalbindeki kadının yerini.

Silikleştirme görebildiğim yüreğini silikleştirme gözlerimdeki gözlerini.

Seviyorsan bunu sadece bana değil başkalarına da göstermekten çekinme n’olur çekinirsen eğer sorgulamaya başlar kalbim çünkü…
Çünkü o zaman neredeyim ben soruları çıkar gün yüzüne de çıktıkça biraz daha geriye çekilir kalbim.
Dur der yüreğindeki çoşkuya ve susturur ağır ağır.
Gün gelir o bile anlamaz ne zaman bitmiş her şey ve ne zamandan beri değer verilmemeyi umursamaz kadın.

Çok şey değil ki istediği kalbimin.
Senin isteklerinden farklı değil ki yada.
Neden beklemek bu kadar kolayken yüreğine yapmak zor gelir sana anlamaz benliğim.

Sen erkek olansın sevgili sensin yüceltecek kalbimi yada…
Ya da sensin aslında bir anda yerle bir edecek tüm senli düşlerimi ve sevgimi…
Yani yine sensin yüceltebileceğin kalbi parçalayabilecek güç sevgili.

Bu yüzden lütfen üzme beni...

Alıntı
CanTanem
CanTanem
Isınan
Isınan

Tuttuğu Takım : Fenerbahçeli
Ruh Hali : Melek
Ikizler Horoz
Rep Gücü : 186
Başarı Sistemi : 1
Lakap : OPeriKızı

Ne Olur Üzme Beni Yüreğimmm !______ Empty Geri: Ne Olur Üzme Beni Yüreğimmm !______

Mesaj tarafından hüsna Salı Tem. 28, 2009 9:42 pm

paylaştıkların çok özel çok beğeniyorum Wink :13357:
hüsna
hüsna
Işık Saçan
Işık Saçan

Tuttuğu Takım : Beşiktaşlı
Ruh Hali : Mutsuz
Koç Ejderha
Rep Gücü : 249
Başarı Sistemi : 0

Ne Olur Üzme Beni Yüreğimmm !______ Empty Geri: Ne Olur Üzme Beni Yüreğimmm !______

Mesaj tarafından CanTanem Çarş. Tem. 29, 2009 3:28 am

SaGocOLix demiş ki:paylaştıkların çok özel çok beğeniyorum Wink :13357:

Ne Olur Üzme Beni Yüreğimmm !______ 547516 teşekkürler
CanTanem
CanTanem
Isınan
Isınan

Tuttuğu Takım : Fenerbahçeli
Ruh Hali : Melek
Ikizler Horoz
Rep Gücü : 186
Başarı Sistemi : 1