Hayal Gibi Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Atatürk ve Türk Bayrağı
๑۩۞۩๑ Hoşçakal CANTANEM________Hoşçakal___๑۩۞۩๑ Atatur10
Giriş yap

Şifremi unuttum

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Şeytanlar Kongresi
๑۩۞۩๑ Hoşçakal CANTANEM________Hoşçakal___๑۩۞۩๑ Icon_minitimePerş. Nis. 15, 2021 1:49 am tarafından tunayashar

» Gezegenin Yeni İnsanları
๑۩۞۩๑ Hoşçakal CANTANEM________Hoşçakal___๑۩۞۩๑ Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2021 6:57 am tarafından tunayashar

» Hi ben Tuna
๑۩۞۩๑ Hoşçakal CANTANEM________Hoşçakal___๑۩۞۩๑ Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2021 6:40 am tarafından tunayashar

» Bize Sevmesini Öğretmediler Sevgili___________
๑۩۞۩๑ Hoşçakal CANTANEM________Hoşçakal___๑۩۞۩๑ Icon_minitimePtsi Nis. 30, 2012 11:14 pm tarafından duygu

» Gs'nin Son ve Harika Tezahüratı "Nevizade Geceleri"... mp3 indir
๑۩۞۩๑ Hoşçakal CANTANEM________Hoşçakal___๑۩۞۩๑ Icon_minitimeSalı Nis. 26, 2011 10:25 pm tarafından Serdar73

» Samet Aybaba kredi kartıyla kaleci almış !
๑۩۞۩๑ Hoşçakal CANTANEM________Hoşçakal___๑۩۞۩๑ Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 9:01 pm tarafından HayalGibi

» SEOUL HIREMCO F1,F2,X,TITANX ve TURBO-HD için Hazır Kanal Listesi
๑۩۞۩๑ Hoşçakal CANTANEM________Hoşçakal___๑۩۞۩๑ Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 5:44 pm tarafından eleman

» BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN..
๑۩۞۩๑ Hoşçakal CANTANEM________Hoşçakal___๑۩۞۩๑ Icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 5:28 am tarafından neslihan efran

» ahhh ahhh..
๑۩۞۩๑ Hoşçakal CANTANEM________Hoşçakal___๑۩۞۩๑ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 6:36 am tarafından neslihan efran

» ANLASANA......
๑۩۞۩๑ Hoşçakal CANTANEM________Hoşçakal___๑۩۞۩๑ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:15 am tarafından neslihan efran

» DÜŞKAVURAN...
๑۩۞۩๑ Hoşçakal CANTANEM________Hoşçakal___๑۩۞۩๑ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:11 am tarafından neslihan efran

» HER AŞK KATİLİDİR BİR ÖNCEKİNİN..
๑۩۞۩๑ Hoşçakal CANTANEM________Hoşçakal___๑۩۞۩๑ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:08 am tarafından neslihan efran

» YANLIŞ ANLA BENİ..
๑۩۞۩๑ Hoşçakal CANTANEM________Hoşçakal___๑۩۞۩๑ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:03 am tarafından neslihan efran

» YİTİKLİĞİMİZE...
๑۩۞۩๑ Hoşçakal CANTANEM________Hoşçakal___๑۩۞۩๑ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:59 am tarafından neslihan efran

» Yengeç Burcu (22 Haziran - 23 Temmuz)
๑۩۞۩๑ Hoşçakal CANTANEM________Hoşçakal___๑۩۞۩๑ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:50 am tarafından neslihan efran

» git artık..
๑۩۞۩๑ Hoşçakal CANTANEM________Hoşçakal___๑۩۞۩๑ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:46 am tarafından neslihan efran

» yok daha neler:d
๑۩۞۩๑ Hoşçakal CANTANEM________Hoşçakal___๑۩۞۩๑ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:40 am tarafından neslihan efran

» kendimi ihbar ediyorummmm:D
๑۩۞۩๑ Hoşçakal CANTANEM________Hoşçakal___๑۩۞۩๑ Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 1:26 am tarafından HayalGibi

» Genç Kız ve Cinayet
๑۩۞۩๑ Hoşçakal CANTANEM________Hoşçakal___๑۩۞۩๑ Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 5:20 pm tarafından geceler67

» Facebook Bağlantı Sistemi
๑۩۞۩๑ Hoşçakal CANTANEM________Hoşçakal___๑۩۞۩๑ Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 4:31 pm tarafından HayalGibi

En iyi yollayıcılar
HayalGibi (888)
๑۩۞۩๑ Hoşçakal CANTANEM________Hoşçakal___๑۩۞۩๑ Bar_left๑۩۞۩๑ Hoşçakal CANTANEM________Hoşçakal___๑۩۞۩๑ Bar๑۩۞۩๑ Hoşçakal CANTANEM________Hoşçakal___๑۩۞۩๑ Bar_right 
GrkM (303)
๑۩۞۩๑ Hoşçakal CANTANEM________Hoşçakal___๑۩۞۩๑ Bar_left๑۩۞۩๑ Hoşçakal CANTANEM________Hoşçakal___๑۩۞۩๑ Bar๑۩۞۩๑ Hoşçakal CANTANEM________Hoşçakal___๑۩۞۩๑ Bar_right 
asalet_05 (261)
hüsna (183)
neslihan efran (145)
frenetico_angelo (128)
CanTanem (66)
Mv_FLZF (37)
SfenKs (29)
merdogan62 (17)

Anahtar-kelime

+1902  

Anket

Hayal Gibi Forum da en beğendiğiniz bölüm hangisi :)

๑۩۞۩๑ Hoşçakal CANTANEM________Hoşçakal___๑۩۞۩๑ Bar_left0%๑۩۞۩๑ Hoşçakal CANTANEM________Hoşçakal___๑۩۞۩๑ Bar_right 0% [ 0 ]
๑۩۞۩๑ Hoşçakal CANTANEM________Hoşçakal___๑۩۞۩๑ Bar_left20%๑۩۞۩๑ Hoşçakal CANTANEM________Hoşçakal___๑۩۞۩๑ Bar_right 20% [ 2 ]
๑۩۞۩๑ Hoşçakal CANTANEM________Hoşçakal___๑۩۞۩๑ Bar_left10%๑۩۞۩๑ Hoşçakal CANTANEM________Hoşçakal___๑۩۞۩๑ Bar_right 10% [ 1 ]
๑۩۞۩๑ Hoşçakal CANTANEM________Hoşçakal___๑۩۞۩๑ Bar_left10%๑۩۞۩๑ Hoşçakal CANTANEM________Hoşçakal___๑۩۞۩๑ Bar_right 10% [ 1 ]
๑۩۞۩๑ Hoşçakal CANTANEM________Hoşçakal___๑۩۞۩๑ Bar_left30%๑۩۞۩๑ Hoşçakal CANTANEM________Hoşçakal___๑۩۞۩๑ Bar_right 30% [ 3 ]
๑۩۞۩๑ Hoşçakal CANTANEM________Hoşçakal___๑۩۞۩๑ Bar_left0%๑۩۞۩๑ Hoşçakal CANTANEM________Hoşçakal___๑۩۞۩๑ Bar_right 0% [ 0 ]
๑۩۞۩๑ Hoşçakal CANTANEM________Hoşçakal___๑۩۞۩๑ Bar_left20%๑۩۞۩๑ Hoşçakal CANTANEM________Hoşçakal___๑۩۞۩๑ Bar_right 20% [ 2 ]

Toplam Oylar : 10

Ziyaretçi Defteri
๑۩۞۩๑ Hoşçakal CANTANEM________Hoşçakal___๑۩۞۩๑ Ziyare10
Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Hayal Gibi adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Hayal Gibi Forum adresi saklayın ve paylaşın

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Istatistikler
Toplam 1074 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: tunayashar

Kullanıcılarımız toplam 1543 mesaj attılar bunda 699 konu
Kimler hatta?
Toplam 5 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 5 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 181 kişi Ptsi Tem. 31, 2017 7:07 am tarihinde online oldu.
Hayal Gibi Forum Facebook
TopListler

TOPlist

๑۩۞۩๑ Hoşçakal CANTANEM________Hoşçakal___๑۩۞۩๑

๑۩۞۩๑ Hoşçakal CANTANEM________Hoşçakal___๑۩۞۩๑ Empty ๑۩۞۩๑ Hoşçakal CANTANEM________Hoşçakal___๑۩۞۩๑

Mesaj tarafından CanTanem Ptsi Tem. 27, 2009 1:54 am

๑۩۞۩๑ HOŞÇAKAL ๑۩۞۩๑
๑۩۞۩๑ CANTANEM ๑۩۞۩๑
๑۩۞۩๑ HOŞÇAKAL ๑۩۞۩๑

๑۩۞۩๑ Hoşçakal CANTANEM________Hoşçakal___๑۩۞۩๑ Bnmgm2

Parçalanırım yüreğimde bak her zerrem ayrı yerlerde...

Sevdansız geçen her dakikaya kaç günah adadım ben..
Kaç kez yıktım kendi ellerimle kurduğum şehirleri,
kaç kez pes ettim son raundlarda..
Her bitişimin ardından kaç başlangıç geldi de
ittim ben elimin tersiyle..
Tertemiz gökleri koydum hayallerine..
Ağzıma almadım sensizliği..
Yüreğime koymadım..
Ve kaç kez inandırdım
senin siyah sevdana benim pembe sevdamı..

Olmadı CANTANEM olmadı...

Her rüyada gerçek payı var derlerdi.. her rüyada..
Dün yatağıma yattım hayalinle..
Sımsıkı sarıldım.. "
Uyudum-uyanamadım"
Başlamadan bitti rüyam..
Ne eğrisi ne doğrusu, hepsini aldı götürdü benden...

Bir tek benimdi yüreğin hani..
Hani gitmezdin ellere,bırakmazdın beni,bırakamazdın..
Çok seviyordun, unutamazdın..
Yoktu gücün bir sevdaya daha, ilk ve sondum hani..
hani, hani, hanii....
Gücü olmayan adam arkasına bile bakmadan gitti bak..
Yüreğimi acıta acıta, kırıklarıma basa basa ellere gitti..
Ne farkeder şimdi sensiz hayat ha yaşamak,
ha ölüm...
Üstü kapalı yalnızlığımı kanattın sen gidişinle..
Başkalarında duydum unutulduğumu..
Alışığım ben unutulmaya bilirsin..
Ama ,insanı en çok sevdiği unutunca acırmış yüreği..
Çok acıttığında öğrendim...

Ve biz sevgili,biz bir tuvalde ki iki uyumlu renk olamadık..
Sen bana tez ben sana..
Ressamın bir dokunuşuydu benim yüreğimdeki mutluluk..
Belki boya adiydi bilemedim..
Acıdı yürek, acıttı..
Hiç düzelmediki zaten..
Hep bir taş yollara, hep geçilecek engebe..

Olmadı CANTANEM
hiç bir zaman olmadı...

Beklenmeyen gidişinle birdaha toplanmamak üzere dağılıyorum sevgili..
Çıkmıyor yüreğimin dışına, kendi içimde dağılıyorum..
Dokunmuyor sana, acıtmıyor..
Yüreğin bir tek benimdi sevgili,öyle sandım...
Yalnızlığımın katsayısını sayacak gücümde yok zaten..
Olmadı CANTANEM olmadı..

Yüreğin benim olamadı..

HOŞÇaKaL...

_______
____
___
__
_

_________CANTANEMMMMMM_________

_____

___

Alıntı