Hayal Gibi Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Atatürk ve Türk Bayrağı
şükrü saraçoğlu'nda 3_1:):) sarıkırmızılı oyuncu dio ki: EN SON ŞÜKRÜ SARAÇOĞLUNDA GALİP GELDİĞİMİZDE BEN ALTYAPIDAYDIMM.. Atatur10
Giriş yap

Şifremi unuttum

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Şeytanlar Kongresi
şükrü saraçoğlu'nda 3_1:):) sarıkırmızılı oyuncu dio ki: EN SON ŞÜKRÜ SARAÇOĞLUNDA GALİP GELDİĞİMİZDE BEN ALTYAPIDAYDIMM.. Icon_minitimePerş. Nis. 15, 2021 1:49 am tarafından tunayashar

» Gezegenin Yeni İnsanları
şükrü saraçoğlu'nda 3_1:):) sarıkırmızılı oyuncu dio ki: EN SON ŞÜKRÜ SARAÇOĞLUNDA GALİP GELDİĞİMİZDE BEN ALTYAPIDAYDIMM.. Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2021 6:57 am tarafından tunayashar

» Hi ben Tuna
şükrü saraçoğlu'nda 3_1:):) sarıkırmızılı oyuncu dio ki: EN SON ŞÜKRÜ SARAÇOĞLUNDA GALİP GELDİĞİMİZDE BEN ALTYAPIDAYDIMM.. Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2021 6:40 am tarafından tunayashar

» Bize Sevmesini Öğretmediler Sevgili___________
şükrü saraçoğlu'nda 3_1:):) sarıkırmızılı oyuncu dio ki: EN SON ŞÜKRÜ SARAÇOĞLUNDA GALİP GELDİĞİMİZDE BEN ALTYAPIDAYDIMM.. Icon_minitimePtsi Nis. 30, 2012 11:14 pm tarafından duygu

» Gs'nin Son ve Harika Tezahüratı "Nevizade Geceleri"... mp3 indir
şükrü saraçoğlu'nda 3_1:):) sarıkırmızılı oyuncu dio ki: EN SON ŞÜKRÜ SARAÇOĞLUNDA GALİP GELDİĞİMİZDE BEN ALTYAPIDAYDIMM.. Icon_minitimeSalı Nis. 26, 2011 10:25 pm tarafından Serdar73

» Samet Aybaba kredi kartıyla kaleci almış !
şükrü saraçoğlu'nda 3_1:):) sarıkırmızılı oyuncu dio ki: EN SON ŞÜKRÜ SARAÇOĞLUNDA GALİP GELDİĞİMİZDE BEN ALTYAPIDAYDIMM.. Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 9:01 pm tarafından HayalGibi

» SEOUL HIREMCO F1,F2,X,TITANX ve TURBO-HD için Hazır Kanal Listesi
şükrü saraçoğlu'nda 3_1:):) sarıkırmızılı oyuncu dio ki: EN SON ŞÜKRÜ SARAÇOĞLUNDA GALİP GELDİĞİMİZDE BEN ALTYAPIDAYDIMM.. Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 5:44 pm tarafından eleman

» BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN..
şükrü saraçoğlu'nda 3_1:):) sarıkırmızılı oyuncu dio ki: EN SON ŞÜKRÜ SARAÇOĞLUNDA GALİP GELDİĞİMİZDE BEN ALTYAPIDAYDIMM.. Icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 5:28 am tarafından neslihan efran

» ahhh ahhh..
şükrü saraçoğlu'nda 3_1:):) sarıkırmızılı oyuncu dio ki: EN SON ŞÜKRÜ SARAÇOĞLUNDA GALİP GELDİĞİMİZDE BEN ALTYAPIDAYDIMM.. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 6:36 am tarafından neslihan efran

» ANLASANA......
şükrü saraçoğlu'nda 3_1:):) sarıkırmızılı oyuncu dio ki: EN SON ŞÜKRÜ SARAÇOĞLUNDA GALİP GELDİĞİMİZDE BEN ALTYAPIDAYDIMM.. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:15 am tarafından neslihan efran

» DÜŞKAVURAN...
şükrü saraçoğlu'nda 3_1:):) sarıkırmızılı oyuncu dio ki: EN SON ŞÜKRÜ SARAÇOĞLUNDA GALİP GELDİĞİMİZDE BEN ALTYAPIDAYDIMM.. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:11 am tarafından neslihan efran

» HER AŞK KATİLİDİR BİR ÖNCEKİNİN..
şükrü saraçoğlu'nda 3_1:):) sarıkırmızılı oyuncu dio ki: EN SON ŞÜKRÜ SARAÇOĞLUNDA GALİP GELDİĞİMİZDE BEN ALTYAPIDAYDIMM.. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:08 am tarafından neslihan efran

» YANLIŞ ANLA BENİ..
şükrü saraçoğlu'nda 3_1:):) sarıkırmızılı oyuncu dio ki: EN SON ŞÜKRÜ SARAÇOĞLUNDA GALİP GELDİĞİMİZDE BEN ALTYAPIDAYDIMM.. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:03 am tarafından neslihan efran

» YİTİKLİĞİMİZE...
şükrü saraçoğlu'nda 3_1:):) sarıkırmızılı oyuncu dio ki: EN SON ŞÜKRÜ SARAÇOĞLUNDA GALİP GELDİĞİMİZDE BEN ALTYAPIDAYDIMM.. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:59 am tarafından neslihan efran

» Yengeç Burcu (22 Haziran - 23 Temmuz)
şükrü saraçoğlu'nda 3_1:):) sarıkırmızılı oyuncu dio ki: EN SON ŞÜKRÜ SARAÇOĞLUNDA GALİP GELDİĞİMİZDE BEN ALTYAPIDAYDIMM.. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:50 am tarafından neslihan efran

» git artık..
şükrü saraçoğlu'nda 3_1:):) sarıkırmızılı oyuncu dio ki: EN SON ŞÜKRÜ SARAÇOĞLUNDA GALİP GELDİĞİMİZDE BEN ALTYAPIDAYDIMM.. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:46 am tarafından neslihan efran

» yok daha neler:d
şükrü saraçoğlu'nda 3_1:):) sarıkırmızılı oyuncu dio ki: EN SON ŞÜKRÜ SARAÇOĞLUNDA GALİP GELDİĞİMİZDE BEN ALTYAPIDAYDIMM.. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:40 am tarafından neslihan efran

» kendimi ihbar ediyorummmm:D
şükrü saraçoğlu'nda 3_1:):) sarıkırmızılı oyuncu dio ki: EN SON ŞÜKRÜ SARAÇOĞLUNDA GALİP GELDİĞİMİZDE BEN ALTYAPIDAYDIMM.. Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 1:26 am tarafından HayalGibi

» Genç Kız ve Cinayet
şükrü saraçoğlu'nda 3_1:):) sarıkırmızılı oyuncu dio ki: EN SON ŞÜKRÜ SARAÇOĞLUNDA GALİP GELDİĞİMİZDE BEN ALTYAPIDAYDIMM.. Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 5:20 pm tarafından geceler67

» Facebook Bağlantı Sistemi
şükrü saraçoğlu'nda 3_1:):) sarıkırmızılı oyuncu dio ki: EN SON ŞÜKRÜ SARAÇOĞLUNDA GALİP GELDİĞİMİZDE BEN ALTYAPIDAYDIMM.. Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 4:31 pm tarafından HayalGibi

En iyi yollayıcılar
HayalGibi (888)
şükrü saraçoğlu'nda 3_1:):) sarıkırmızılı oyuncu dio ki: EN SON ŞÜKRÜ SARAÇOĞLUNDA GALİP GELDİĞİMİZDE BEN ALTYAPIDAYDIMM.. Bar_leftşükrü saraçoğlu'nda 3_1:):) sarıkırmızılı oyuncu dio ki: EN SON ŞÜKRÜ SARAÇOĞLUNDA GALİP GELDİĞİMİZDE BEN ALTYAPIDAYDIMM.. Barşükrü saraçoğlu'nda 3_1:):) sarıkırmızılı oyuncu dio ki: EN SON ŞÜKRÜ SARAÇOĞLUNDA GALİP GELDİĞİMİZDE BEN ALTYAPIDAYDIMM.. Bar_right 
GrkM (303)
şükrü saraçoğlu'nda 3_1:):) sarıkırmızılı oyuncu dio ki: EN SON ŞÜKRÜ SARAÇOĞLUNDA GALİP GELDİĞİMİZDE BEN ALTYAPIDAYDIMM.. Bar_leftşükrü saraçoğlu'nda 3_1:):) sarıkırmızılı oyuncu dio ki: EN SON ŞÜKRÜ SARAÇOĞLUNDA GALİP GELDİĞİMİZDE BEN ALTYAPIDAYDIMM.. Barşükrü saraçoğlu'nda 3_1:):) sarıkırmızılı oyuncu dio ki: EN SON ŞÜKRÜ SARAÇOĞLUNDA GALİP GELDİĞİMİZDE BEN ALTYAPIDAYDIMM.. Bar_right 
asalet_05 (261)
hüsna (183)
neslihan efran (145)
frenetico_angelo (128)
CanTanem (66)
Mv_FLZF (37)
SfenKs (29)
merdogan62 (17)

Anahtar-kelime

+1902  

Anket

Hayal Gibi Forum da en beğendiğiniz bölüm hangisi :)

şükrü saraçoğlu'nda 3_1:):) sarıkırmızılı oyuncu dio ki: EN SON ŞÜKRÜ SARAÇOĞLUNDA GALİP GELDİĞİMİZDE BEN ALTYAPIDAYDIMM.. Bar_left0%şükrü saraçoğlu'nda 3_1:):) sarıkırmızılı oyuncu dio ki: EN SON ŞÜKRÜ SARAÇOĞLUNDA GALİP GELDİĞİMİZDE BEN ALTYAPIDAYDIMM.. Bar_right 0% [ 0 ]
şükrü saraçoğlu'nda 3_1:):) sarıkırmızılı oyuncu dio ki: EN SON ŞÜKRÜ SARAÇOĞLUNDA GALİP GELDİĞİMİZDE BEN ALTYAPIDAYDIMM.. Bar_left20%şükrü saraçoğlu'nda 3_1:):) sarıkırmızılı oyuncu dio ki: EN SON ŞÜKRÜ SARAÇOĞLUNDA GALİP GELDİĞİMİZDE BEN ALTYAPIDAYDIMM.. Bar_right 20% [ 2 ]
şükrü saraçoğlu'nda 3_1:):) sarıkırmızılı oyuncu dio ki: EN SON ŞÜKRÜ SARAÇOĞLUNDA GALİP GELDİĞİMİZDE BEN ALTYAPIDAYDIMM.. Bar_left10%şükrü saraçoğlu'nda 3_1:):) sarıkırmızılı oyuncu dio ki: EN SON ŞÜKRÜ SARAÇOĞLUNDA GALİP GELDİĞİMİZDE BEN ALTYAPIDAYDIMM.. Bar_right 10% [ 1 ]
şükrü saraçoğlu'nda 3_1:):) sarıkırmızılı oyuncu dio ki: EN SON ŞÜKRÜ SARAÇOĞLUNDA GALİP GELDİĞİMİZDE BEN ALTYAPIDAYDIMM.. Bar_left10%şükrü saraçoğlu'nda 3_1:):) sarıkırmızılı oyuncu dio ki: EN SON ŞÜKRÜ SARAÇOĞLUNDA GALİP GELDİĞİMİZDE BEN ALTYAPIDAYDIMM.. Bar_right 10% [ 1 ]
şükrü saraçoğlu'nda 3_1:):) sarıkırmızılı oyuncu dio ki: EN SON ŞÜKRÜ SARAÇOĞLUNDA GALİP GELDİĞİMİZDE BEN ALTYAPIDAYDIMM.. Bar_left30%şükrü saraçoğlu'nda 3_1:):) sarıkırmızılı oyuncu dio ki: EN SON ŞÜKRÜ SARAÇOĞLUNDA GALİP GELDİĞİMİZDE BEN ALTYAPIDAYDIMM.. Bar_right 30% [ 3 ]
şükrü saraçoğlu'nda 3_1:):) sarıkırmızılı oyuncu dio ki: EN SON ŞÜKRÜ SARAÇOĞLUNDA GALİP GELDİĞİMİZDE BEN ALTYAPIDAYDIMM.. Bar_left0%şükrü saraçoğlu'nda 3_1:):) sarıkırmızılı oyuncu dio ki: EN SON ŞÜKRÜ SARAÇOĞLUNDA GALİP GELDİĞİMİZDE BEN ALTYAPIDAYDIMM.. Bar_right 0% [ 0 ]
şükrü saraçoğlu'nda 3_1:):) sarıkırmızılı oyuncu dio ki: EN SON ŞÜKRÜ SARAÇOĞLUNDA GALİP GELDİĞİMİZDE BEN ALTYAPIDAYDIMM.. Bar_left20%şükrü saraçoğlu'nda 3_1:):) sarıkırmızılı oyuncu dio ki: EN SON ŞÜKRÜ SARAÇOĞLUNDA GALİP GELDİĞİMİZDE BEN ALTYAPIDAYDIMM.. Bar_right 20% [ 2 ]

Toplam Oylar : 10

Ziyaretçi Defteri
şükrü saraçoğlu'nda 3_1:):) sarıkırmızılı oyuncu dio ki: EN SON ŞÜKRÜ SARAÇOĞLUNDA GALİP GELDİĞİMİZDE BEN ALTYAPIDAYDIMM.. Ziyare10
Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Hayal Gibi adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Hayal Gibi Forum adresi saklayın ve paylaşın

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Istatistikler
Toplam 1074 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: tunayashar

Kullanıcılarımız toplam 1543 mesaj attılar bunda 699 konu
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 181 kişi Ptsi Tem. 31, 2017 7:07 am tarihinde online oldu.
Hayal Gibi Forum Facebook
TopListler

TOPlist

şükrü saraçoğlu'nda 3_1:):) sarıkırmızılı oyuncu dio ki: EN SON ŞÜKRÜ SARAÇOĞLUNDA GALİP GELDİĞİMİZDE BEN ALTYAPIDAYDIMM..

2 posters

GMT + 11 Hours şükrü saraçoğlu'nda 3_1:):) sarıkırmızılı oyuncu dio ki: EN SON ŞÜKRÜ SARAÇOĞLUNDA GALİP GELDİĞİMİZDE BEN ALTYAPIDAYDIMM..

Mesaj tarafından neslihan efran Ptsi Ekim 26, 2009 6:19 pm

Frank Rijkaard, ezeli rakipleri karşısında Kadıköy'de mutlaka galip gelecekleri iddiasında bulundu.

Bir gün mutlaka

Aydın o golü atsaydı!
Galatasaray Teknik Direktörü Frank Rijkaard, önemli bir maçı kaybettiklerini söyledi. Fenerbahçe'yi mağlup etmek için çok çalışmak zorunda olduklarını söyleyen Hollandalı hoca, "Maça iyi başladık, hatta gergin başladık. Rakip golü buldu, biz ise golden sonra kontrolü elimize aldık. 2-1'i bulduğumuzda ümitlendik, rakip de tedirgin oldu. Kırılma anı Aydın'ın kaçırdığı goldü" dedi.

Keita'ya kızgın değilim
Tecrübeli hoca şöyle devam etti: "10 kişi kalmamıza rağmen fırsatlar yakaladık. Arda ve Elano iyi çalıştı. Burası zor bir stat olabilir ama bir gün onları burada yeneceğiz. Keita atılmasaydı farklı olabilirdi. Maçtan önce bu tür provokasyonların olabileceğini konuşmuştuk. Ona kızgın değilim ama böyle bir olay yaşattığı için üzgünüm. Umarım kendine bir ders çıkartır."

Meydan savaşı
Isınma hareketleri sırasında Arda Turan ile Cristian arasında yaşanan gerginlik, bir anda sokak kavgasına dönüştü.

Dünya derbisi olarak adlandırılan Fenerbahçe - Galatasaray maçı, 'dünya rezilliği'ne sahne oldu. Henüz maç başlamadan ısınma hareketleri sırasında yaşanan gerginlik, iki grup arasında yaşanan bir sokak kavgasını andırırken, sporun fair-play ruhuna gölge düşürdü. Dev derbinin başlamasına 40 dakika kala, Arda ile Cristian arasındaki gerginlik olayların fitilini ateşledi. Tartışma Cristian'ın, Galatasaraylı taraftarları selamlamak için tribüne giden Arda Turan'ı itmesiyle başladı.

Arda Turan Cristian'ı es geçti
Maç öncesi ısınma hareketleri sırasında çıkan olayın başkahramanlarından Arda Turan, seramoni sırasında Cristian Baroni'nin elini sıkmadı. İstiklal marşının ardından Fenerbahçeli futbolcuları tek tek tebrik eden milli futbolcunun, Cristian'ı es geçmesi dikkatlerden kaçmadı.

Milan Baros Şoku!
Emre'nin faulü sonrası maça devam edemeyen Milan Baros'un ayak tarak kemiğinde kırık tespit edildi. Golcü 2 ay yok.

Nonda girdi
Kadıköy'de 10 yıldır gülemeyen Cimbom, dünkü derbiye de büyük bir şanssızlıkla başladı. Maçın henüz 1. dakikası dolmadan, Milan Baros sakatlandı. Emre Belözoğlu'nun orta alanda sert faulüne maruz kalan Çek yıldız sedye ile sahayı terk etti. Baros, oyuna devam edemeyince yerini Nonda'ya bıraktı.

Planları bozdu
Hastaneye kaldırılan Milan Baros'un çekilen MR'ında ayak tarak kemiğinde kırık tespit edildiği ve en az 2 ay oynayamayacağı bildirildi. Baros'un maçın başında oyundan çıkması Rijkaard'ın da planlarını alt üst etti. Hollandalı çalıştırıcı, üç değişiklik hakkından birini zorunlu olarak kullanmış oldu.

Leo Franco'ya lazer
Fenerbahçe'ye karşı ilk kez forma giyen kaleci Leo Franco, zor bir gece geçirdi. Şükrü Saracoğlu Stadı'ndaki mücadeleye stres altında başlayan Arjantinli kaleci bu yetmezmiş gibi bir de maç boyu gözüne tutulan lazer ışığıyla rahatsız edildi.

Keita Roberto Carlos'u nakavt etti!
Keita ikili mücadeleye girdiği rakibinin yüzüne şok bir yumruk atınca kırmızı kart gördü.

Kendini kaybetti
Galatasaray'ın en büyük silahlarından olan ancak bekleneni veremeyen Keita, centilmenlik dışı hareketiyle herkesi şoke etti. 74'te Carlos ile ikili mücadeleye giren Keita, kendisine faul yaptığı gerekçesiyle Carlos'un yüzüne yumruk attı. Yere yıkılan Carlos bir süre kendine gelemedi. Hakem, Keita'ya direkt kırmızı kart çıkartırken, Carlos'a da sarı kart gösterdi.

Görülmemiş olay
Bu arada Keita 26'da tribünden atılan su bardağı kafasına çarpınca kendini yerde buldu. Fildişili, tedavisi sonrası ayağa kalktı ve hem su bardağını hem topu eline alarak şaşkın bakışlar arasında kenara koştu. Gözlemcinin yanına giden Keita bardağı uzatıp "Bu olayı raporuna yaz" dedi. Hakem, benzeri görülmemiş hareketi nedeniyle Keita'ya sarı kart çıkardı.

Kırmızı kart geleneği sürdü
Derbilerde sarı ve kırmızı kartların çokluğu dikkati çekiyor. Dün de 1 kırmızı, 5 sarı kart çıktı. İki takım arasında 19'u lig, 6'sı da Türkiye Kupası olmak üzere son 25 randevuda 22 kırmızı, 143 sarı kart gösterildi. Son 7 maçın blançosu ise 11 kırmızı, 45 sarı kart.

Adnan Polat'a sözlü taciz
Derbi maç için gelen Galatasaraylı yöneticileri Nihat Özdemir ve Ali Koç kapıda karşıladı. Protokol tribünü girişi önünde otobüsten inen sarı-kırmızılıları, otobüsün kapısında karşılayan Özdemir ve Koç, "Hoş geldiniz'' dedi. Polat, stada girerken Fenerbahçeli taraftarlar "Aynı tarife'' diye bağırdı.

Sabri galibeti hiç görmedi
Sarı-kırmızılı oyuncu: Şükrü Saracoğlu Stadı'nda en son galip geldiğimiz zaman ben altyapıdaydım.

Galatasaraylı Sabri, Kadıköy'e 3 puan için geldiklerini ama bunu yine başaramadıklarını söyledi. Sarı-kırmızılı oyuncu, "Ben Şükrü Saracoğlu Stadı'nda galibiyet görmedim. O zaman alt yapıdaydım" dedi. Arda ile Cristian arasında çıkan olaya da değinen Sabri, "Cristian Türkiye'de olduğunun farkında değil. Kendisini Brezilya'da sanıyor ama güzel maç oldu" ifadesini kullandı.

Galatasaraylı futbolculara moral
Fenerbahçe'ye 3-1 yenilen Galatasaraylı futbolculara, Metin Oktay Tesisleri önünde bir grup sarı-kırmızılı taraftardan destek geldi. Takım otobüsünün tesislerin önüne gelmesiyle, 30 kadar sarı-kırmızılı taraftar, 'Yenilsen de yensen de taraftarın seninle' tezahüratı yapıp futbolculara moral verdi.
neslihan efran
neslihan efran
Moderatör
Moderatör

Tuttuğu Takım : Fenerbahçeli
Ruh Hali : Mutlu
Yengeç Ejderha
Rep Gücü : 400
Başarı Sistemi : 1
İş/Hobiler : RADYOCU:) - DANIŞMAN
Lakap : DJ:))

GMT + 11 Hours Geri: şükrü saraçoğlu'nda 3_1:):) sarıkırmızılı oyuncu dio ki: EN SON ŞÜKRÜ SARAÇOĞLUNDA GALİP GELDİĞİMİZDE BEN ALTYAPIDAYDIMM..

Mesaj tarafından HayalGibi Çarş. Ekim 28, 2009 12:23 am

Galatasaraylı futbolculara moral
Fenerbahçe'ye 3-1 yenilen Galatasaraylı futbolculara, Metin Oktay Tesisleri önünde bir grup sarı-kırmızılı taraftardan destek geldi. Takım otobüsünün tesislerin önüne gelmesiyle, 30 kadar sarı-kırmızılı taraftar, 'Yenilsen de yensen de taraftarın seninle' tezahüratı yapıp futbolculara moral verdi.

İşte GalataSaraylılık ruhu. Yenilsen de yensen de taraftarın seninle!!!
HayalGibi
HayalGibi
ADMİN
ADMİN

Tuttuğu Takım : Galatasaraylı
Ruh Hali : Keyifli
Başak Keçi
Rep Gücü : 2394
Başarı Sistemi : 6

https://hayalgibi.forum.st

GMT + 11 Hours Geri: şükrü saraçoğlu'nda 3_1:):) sarıkırmızılı oyuncu dio ki: EN SON ŞÜKRÜ SARAÇOĞLUNDA GALİP GELDİĞİMİZDE BEN ALTYAPIDAYDIMM..

Mesaj tarafından neslihan efran Çarş. Ekim 28, 2009 6:03 pm

baakseennn:) ezeli rakip..bi tebrik mesajı hakettik sanırım görelim madem galatasaray ruhunuzu nezaketinizi:)
neslihan efran
neslihan efran
Moderatör
Moderatör

Yengeç Ejderha

Mesaj tarafından HayalGibi Çarş. Ekim 28, 2009 6:08 pm

Tebrik ederim neslihan hanım...
HayalGibi
HayalGibi
ADMİN
ADMİN

Başak Keçi

Mesaj tarafından HayalGibi Çarş. Ekim 28, 2009 6:10 pm

Ama ben en çok Keita'ya kızıyorum. Adam gibi vuramadı carlosa. onu da çıkracaktı sedyeyle dışarı emrenin Baros'a yaptığı gibi. :P Very Happy hahaha
HayalGibi
HayalGibi
ADMİN
ADMİN

Başak Keçi

Mesaj tarafından neslihan efran Çarş. Ekim 28, 2009 6:11 pm

nezakete bak bi:) aman sagol baya ii geldii:P bitmez..
neslihan efran
neslihan efran
Moderatör
Moderatör

Yengeç Ejderha

Mesaj tarafından HayalGibi Çarş. Ekim 28, 2009 6:12 pm

Şaka yapıyoruz yaa Smile
HayalGibi
HayalGibi
ADMİN
ADMİN

Başak Keçi

Mesaj tarafından neslihan efran Çarş. Ekim 28, 2009 6:14 pm

anladık heralde:) oda bizde var cünkü fenerbahçeliyiz:)şükrü saraçoğlu'nda 3_1:):) sarıkırmızılı oyuncu dio ki: EN SON ŞÜKRÜ SARAÇOĞLUNDA GALİP GELDİĞİMİZDE BEN ALTYAPIDAYDIMM.. Icon_smile
neslihan efran
neslihan efran
Moderatör
Moderatör

Yengeç Ejderha

Mesaj tarafından HayalGibi Çarş. Ekim 28, 2009 8:39 pm

Havalara bak... çılgın ıslık
HayalGibi
HayalGibi
ADMİN
ADMİN

Başak Keçi